Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi kapcsolat. Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi kapcsolat. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

3 éve taposom az első komoly kapcsolatomat de úgy érzem számomra ez már nem megy. Túl vagyunk egy szakításon de valamiért nem bírtam egyedül, és talán mert szerencsétlen voltam újra összejöttem vele immáron fél éve de ugyan az a helyzet mint régen. Hisztis, kiakaszt, 18 éves létére hihetetlenül gyerekes tud lenni. Az idegeim eléggé megedződtek az évek alatt, de már sok...sok. Tanácsokat várok :/

20/F


2016. márc. 21. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts.

Annyi hal van a tengerben.... 20 évesen teljesen felesleges kicsinálni magad idegileg.

2016. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy 18 eves az csak papiron nagykoru, valojaban meg gyerek rendeteg dologban. Majd 4-5 ev mulva megkomolyodik, ennyi idosen nem valo komoly kapcsolat altalaban egyik felnek sem.

Amugy meg ha te olyan felnott es erett vahy, miert nem ulsz le vele megbeszelni oszinten?

2016. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos sok mindent próbáltam már, de értetlen. A legidegesítőbb, hogy nem fogja fel mikor valamit elmagyarázok neki és csak hajtja a maga ök*rségét, és csak fogom a fejemet. Ha megint leülök vele, abból szakítás lesz.
2016. márc. 21. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!