Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a lány, aki hozzászokott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a lány, aki hozzászokott, hogy mindig dobják, eszköznek tartják csak, hogyan lehet segiteni rajta?

Figyelt kérdés
pasinak. Hogyan tudnám meggyőzni, hogy lehet másképp is?
2016. márc. 26. 00:38
 1/5 RRR ***** válasza:
óriási türelemmel és rengeted idővel
2016. márc. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen lány pont erre vágyik. Ha neked nem ez a célod, nem fogsz kelleni neki.
2016. márc. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aki sokadszor lép ugyanabba a folyóba, annál oka van a dolognak, és egy szakember kell hozzá, nem pedig egy újabb pasi.



Nekem egy lány barátom 35 évesen a sokadik azonos kapcsolat után jutott oda, hogy sokak unszolására megkeresett egy szakember.

Diplomás jól kereső nőként folyton munkanélküliséggel, és alkohollal küzdő pasikkal jött össze, mikor megismertem még én is sajnáltam, hogy szegény lány csak peches, aztán a sokadik után kezdtem rájönni, hogy ez több mint pech, valahol tudat alatt kifejezetten az ilyen pasikat keresi ő is, az ilyen pasiknak ad esélyt.


Évekbe tellett neki, hogy meglegyen az ok, és meglegyen a megoldás, hogy normális párt találjon, de ez általában nem úgy működik, hogy jössz Te fehér lovon, és megmented, mert ha nem is tudatosan, de ő választja azokat a pasikat, akik bele törlik a lábukat, így pedig téged nem fog választani amíg ezt a problémát meg nem oldja.

2016. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában az ok az, hogy van benne egy buktató amiért értelmes ember nem jön össze vele. Ez lehet az, hogy nem őszinte, hogy semmit nem tesz a kapcsoltért, hogy játssza a kapcsolatban a nagyságos asszonyt és stb.


Amíg magában nem veszi észre a hibát csak kifogásokat keres és sajnáltatja magát, addig nem fog megváltozni

2016. márc. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sehogy.
2016. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!