Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy átlag aluli lányra azt mondják hogy " szép" meg hogy gyönyörű" de köze sincs a szépséghez? pedig rondácska,nem tudom elhinni hogy egyes emberek ilyen vakok,vagy csak ilyen borzasztó az ízlésük.

Annyiból áll a lány hogy a pattanásos arcát bekenyi barnítóval,hogy a pórusait ne lássák,kb 160cm,és nagyon igénytelenül öltözködik ..néha azért kirakja a mellét,hogy kapjon lájkokat ..ennyiből áll a lány,tényleg ez kell a pasiknak?



2016. márc. 16. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Irígykedsz az őt ért figyelemre. Ezzen nincs semmi gond, csak minket ne fárassz a problémával!
2016. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én elismerem ha valaki szép..Taylor Swift például gyönyörü
2016. márc. 16. 12:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Egyébként aki sok lájkot kap, az inkább azért van, mert sok olyan ismerőse van, aki sokat lóg a neten. Nekem pl. van kb. negyven ismerősöm, kenhetném be magam akármivel, rakhatnék ki akármit, ennél több lájkot nem kapnék. :D
2016. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de legalább olyan lányra mondanák hogy szép,aki tényleg szép,nem egy ilyen nyomorékra
2016. márc. 16. 12:36
 5/12 TatyóKirály ***** válasza:

Tudod ha minden pasinak lenne esélye minden nőnél, akkor még érteném a hőbörgésed. De vannak olyan pasik, akiknek esélye sincs egy jobb nőre - ő nyilván ott próbálkozik, ahol van esélye.

Az már egy más kérdés, ha ennek hatására a csaj azt képzeli, hogy ő milyen gyönyörű, és elkezd válogatni, és csak a modell pasik jönnek be neki - a többit elhajtja.

2016. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát azzal a alig 160cm-erével erősem kétlem sőt még leszbikus is szerintem a lány :D
2016. márc. 16. 12:39
 7/12 A kérdező kommentje:
ennyi erővel Lady Gagára is mondhatnák hogy szép,pedig nem szép hanem csúnya
2016. márc. 16. 12:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaj, ne hisztizz már itt! Mi értelme? Irigyled a rajongóit? Lehet, hogy van, akinek pont ő tetszik, vagy csak kedveskedni akar neki. Na és?
2016. márc. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Anna Kendrick sincs 160, mégsem ronda, a kisebb bőrhubák meg valakinek még jól is állnak. Az a nem mindegy, amikor valaki a tökéletlensége ellenére, vagy épp amiatt szép. Az meg külön jó pont mellette hogy nem tesz fel a gyakorin gyűlölködő, ostoba kérdéseket.
2016. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem feleslegesen vered a nyálad.

Szép az, ami érdek nélkül tetszik.

Nekem pölö Taylor Swift nem bejövős.

2016. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!