Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek felesleges hiszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felesleges hiszti ez részemről vagy jogosan zavar a barátom viselkedése?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hatalmas butaság, de nekem rosszul esik, hogy amikor a barátom felébred nem én vagyok neki az első. Úgy értem, hogy először kimegy rágyújtani, iszik néha reggelizik is és általában én ilyenkor még tvezek az ágyban, lustálkodok. Hétköznap megértem, mert mindig korán indul dolgozni, de hétvégén simán hozzám bújhatna egy-két percre. Ilyenkor úgy érzem nem vagyok neki fontos. Ma is ez volt (mint mindig) és mondtam is neki, hogy rosszul esik, de csak annyi volt a válasz, hogy ne hisztizzek már feleslegesen.

Tudom nem ez a világ legnagyobb gondja és örüljek, hogy jelenleg nincs ennél nagyobb problémánk, örülök is és természetesen nem szakító ok.Kiváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak erről.


2016. márc. 26. 10:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%

Ja. Főleg ha valóban hisztizel.

Ez bizony nem vall felnőtt gondolkodásra.

Az meg még kevésbé, ha mindezek után még neked áll följebb.

2016. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
engem a reakciója zavarna, hogy mekkora tahó. Nálunk alapvető napi rutin az összebújás, és aki előbb kel, főz kávét a másiknak.
2016. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%
persze,hogy a ""férfi"" nem nőtt fel érzelmileg.. hiszen kommunikálni se tud csak odavágja,hogy "ne hisztizz". ez mióta normális?? a kérdező csak meg akarta osztani a problémáját, miért számít ez hisztinek?? hogy nektek nem tűnik nagy problémának az oké de ha a kérdezőt bántja ez a dolog akkor ez NEM hiszti.. egyeseknek szüksége van az érzelmi megnyilvánulásra de a ""férfiak"" nagy része elnyomja az érzelmeket mert rosszul vannak nevelve. érzelmileg sosem nőnek fel.
2016. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!