Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Be van regisztrálva a lovbox.h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be van regisztrálva a lovbox.hu ra?

Figyelt kérdés
A párom kap e-maileket erről a társkeresőröl hogy "új regisztrálók akik érdekelhetnek" próbáltam belépni de a jelszó hiányában nem sikerűlt! De csak a jelszó mező lett piros az e-mail cím nem, ha a saját e-mail címemmel ami ügye nincs regisztrálva próbáltam piros lett mind két mező!

2016. márc. 26. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint igen :/

Kérdezz rá.

2016. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Párom is regisztrálva volt ide, miután összejöttünk, törölte magát, azóta is kapja az üziket ugyanezzel a szöveggel. Én is be voltam regisztrálva különböző társkeresőkre, én is mindenhonnan töröltem magam, mégis kb. mindegyikről kapom azóta is folyamatosan az értesítéseket. Sajnos ilyen piócák ezek a társkereső oldalak.

29N

2016. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg tettem tagadja :(
2016. márc. 26. 18:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez az e-mail cím nem olyan régi már együtt voltunk mikor csinálta!
2016. márc. 26. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az e-mail címít tudod és a jelszavat is, akkor csak kérsz egy jelszóemlekeztetőt.
2016. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam de itt a felhasználó nevet kérik és az ahoz kapcsolodó e-mailre küldenek új jelszót! Az meg bármi lehet
2016. márc. 26. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Regisztralj fel te is es keresd meg ot. Talan lehet kor es lakhely meg egyeb jellemzok alapjan. Ha van fent kep rola, akkor megtalalod. Esetleg ra is irhatsz ismeretlen lanykent ha megtalaltad.
2016. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nehéz tőlük szabadulni az igaz, és is kiléptem az összesből, kivéve, ahova be se tudtam lépni, mert már azt is elfelejtettem... de erre a célra egy gagyi mailom van az csak ilyen, meg spam.


a problémátok nem ez, hanem, hogy ő egy új címével van fenn, biztosan fenn van, és hazudik neked.

Nekem ez elég ok a szakításhoz...

2016. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!