Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a reakciód, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a reakciód, ha ezt mondaná a barátnőd?

Figyelt kérdés
A barátnőd egy ilyen mindent átfogó beszélgetéskor (problémák, stb) elmondaná, hogy úgy érzi, hogy szeret, meg minden, de a volt pasijához mintha még mindig vonzódna szexuálisan? Nem nagyon szoktak találkozni, de mivel elég kis városban lakunk, össze szoktak futni és olykor beülnek egy kávéra vagy hasonló. Teljes mértékben megbízom a barátnőmben, tudom, hogy nem csalna meg vele, de akkor is érdekes így a szituáció...azt meg nem kérhetem, hogy ne találkozzanak, mert a szakításuk óta tartják a kapcsolatot így baráti szinten és szerintem úgy is találkoznának--> volt már hasonló eset. (jó, most jöhet hideg, meleg, hogy tuti kefélnek meg stb, de nem). De ezen a mondaton eléggé kiakadtam...2 éve vagyunk együtt újonnan, azelőtt meg 3 évig voltunk, szóval régóta ismerjük egymást. 35f ; 25l

2016. márc. 26. 23:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Most úgy csinálsz, mintha a barátnődön kívül nem találnál szexuálisan vonzónak más lányokat/nőket. Amíg nem lép félre, addig szerintem nincs okod az aggodalomra.
2016. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Ezt okkal mondta el neked,volt vele valami célja.
2016. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az más kérdés..én nem találkozgatok velük...megint más, ha tegyük fel valakit megnézel az utcán vagy hetente akár órákat is vele töltesz.
2016. márc. 26. 23:20
 4/21 VirágésBence ***** válasza:
83%
Semmit, úgy szét b.asznám, hogy nem akarna mást. Kicsit szar a helyzet, dehát ez van, amíg nem dugnak nincs gond.
2016. márc. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A srácot én hoztam fel..fogalmazhatunk úgy is, hogy féltékeny vagyok. Elvégre amíg volt egy nagyobb szünet a kapcsolatunkban, addig vele járt. Oké, tartsa vele a kapcsolatot meg minden, ez nem is lenne gond, ha nem ismerném azt a palit elég jól..
2016. márc. 26. 23:22
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én gyanakodnék.

De azt elmagyaráznád, hogy akkor most 5 év lenne eredetileg, csak volt egy kis szünet az idő alatt? És az idő alatt lépett a képbe a másik egyén.

2016. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az a szünet tulajdonképpen elég hosszú volt. Majdnem egy év...azt az egy évet leszámítva 5...szóval 6 éve ismerjük egymást.
2016. márc. 26. 23:44
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi lett mégis, hogy annak vége lett és újra összemelegedtetek? Persze közöm nem nagyon van hozzá, de az alatt az majdnem egy év alatt ha összecsiszolódtak annyira akkor mehetnek majd másabb dolgok is titokban, persze csak szerintem.


Én mindenesetre gyanakvó lennék!

2016. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Engem azért zavar ez az egész dolog, mert a kapcsolatuk eléggé a szexen alapult..elvileg azért lett vége, mert nem szerették egymást, csak testiség volt. Amint mondta, ez elmúlt, aztán összejöttünk és tényleg nem is érdeklődött ilyen téren a pasas után...én elhiszem neki, mert egy kapcsolat ugye bizalmon alapszik. Nyilván ha kiderülne valami, bármennyire is fájna, akkor szakítás lenne a vége. Csak ezt nem értem, hogy mi lehet az oka, hogy újra elkezdett hozzá vonzódni..volt hogy hetekig nem találkoztak, csak velem volt, ilyen gond pedig nem is adódott...most meg...az lehet, hogy egy húszon éves lány nagyobb szexigényű, mint egy harmincas, de kap rendesen, és úgy gondolom, hogy nem panaszkodhat..:D
2016. márc. 26. 23:53
 10/21 Blade Bone ***** válasza:
100%

És azt a kis szünetet ki lépte meg? Te? Mert ha igen valószínű, hogy tőled vár valami lépést.

Én egyébként baromira ki lennék bukva, ha ilyet mondanának nekem.. Szóval vagy menjen hozzá, vagy maradjon velem, más nem játszana.

2016. márc. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!