Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a reakciód, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a reakciód, ha ezt mondaná a barátnőd?

Figyelt kérdés
A barátnőd egy ilyen mindent átfogó beszélgetéskor (problémák, stb) elmondaná, hogy úgy érzi, hogy szeret, meg minden, de a volt pasijához mintha még mindig vonzódna szexuálisan? Nem nagyon szoktak találkozni, de mivel elég kis városban lakunk, össze szoktak futni és olykor beülnek egy kávéra vagy hasonló. Teljes mértékben megbízom a barátnőmben, tudom, hogy nem csalna meg vele, de akkor is érdekes így a szituáció...azt meg nem kérhetem, hogy ne találkozzanak, mert a szakításuk óta tartják a kapcsolatot így baráti szinten és szerintem úgy is találkoznának--> volt már hasonló eset. (jó, most jöhet hideg, meleg, hogy tuti kefélnek meg stb, de nem). De ezen a mondaton eléggé kiakadtam...2 éve vagyunk együtt újonnan, azelőtt meg 3 évig voltunk, szóval régóta ismerjük egymást. 35f ; 25l

2016. márc. 26. 23:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem. Elég sok minden összejött, azt el kell ismernem, hogy legtöbb esetben én voltam a hibás és nem úgy viselkedtem vele, ahogy kellene...meg eléggé elhidegültünk egymástól. A sráccal már azelőtt is jóban voltak, csak ezt a gyenge pontot és szakítást az életünkben kihasználta és rámászott. (mármint a srác) Azt hitte szerelmes, holott csak testiség volt az egész.
2016. márc. 27. 01:32
 12/21 anonim ***** válasza:
25%

Apukám: a csajod finoman jelezte, hogy nem kap még mindent az ágyban, és ha nem kapd össze magad, gyorsan talál olyat, aki besegít.

Tudod, mikor én kaptam rendesen, eszembe se jutott más pasi.

De amikor valami hiányzott, hirtelen nekem is eszembe jutott gyakran az exem, akivel marha jókat hancúroztunk. Egy-két lagymatag dugás után sokszor forgolódtam az ágyban, hogy mit nem adnék, ha újra ő döngetne még rendesen.

Aztán a végén találkoztam is vele. Nem csak beszélgettünk...


Tíz év korkülönbség sok. Főleg az ágyban.


A másik pasi mennyi idős? Hogy néz ki?

;)

2016. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%

"Csak ezt nem értem, hogy mi lehet az oka, hogy újra elkezdett hozzá vonzódni."

Hozzád is újra elkezdett vonzódni, nem?

2016. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%

Tapasztalatból mondom, hogy nem szokott jó vége lenni annak, ha valaki az exével (exeivel) tartja a kapcsolatot.


Rohadtul nem örülnék ennek.


12: Erre meg... nem találok szavakat igazából. Egyszerűbb félrekefélni, mint megbeszélni a dolgokat?

2016. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#12: Hát...igazat kell adnom az utolsónak...mellesleg szerintem akkor sincs rám panasz az ágyban, extrémebb helyeken is egymásnak esünk többször is...akkor meg az volt a baj, hogy mi ütött belém, miért kívánom ennyire, hogy mindenhol, környezettől függően leteperem...aztán elkezdte ezt ő is élvezni, jogos, eszébe nem jutott a másik pasi. Amúgy 32 éves, szóval nem sokkal fiatalabb nálam. A különbség annyi, hogy ő még habzsolja az életet, volt már házas, de nem tudom hogy lehetett az a nő annyira elvetemült, hogy hozzáment, aztán meg orrba szájba csalták egymást, nem is voltak együtt sokáig. Minden héten más nője van, kb ilyen pasast képzelj el. Kinézetre pedig nem hinném, hogy jobb lenne nálam. (nem egózásból) Kb egy szint..
2016. márc. 27. 13:59
 16/21 A kérdező kommentje:
Hmmm...hogy hozzám miért kezdett el újra vonzódni? Nem tudom, rájött, hogy engem szeret, nem a másikat...amúgy meg..nekem nem kapcsolat közben jutna eszembe, hogy hoppá, testileg még mindig vonzódok az expasimhoz, akivel elvileg 2 éve csak találkozunk alkalomadtán és más nem történik.
2016. márc. 27. 15:26
 17/21 hunbula ***** válasza:

Az ex az mindig csak bajnak van ott. Ideális esetben valakivel szakítasz, akkor annyi kész, nem kell utána barátkozni. Elvégre most vetettetek véget egy szerelmi kapcsolatnak, ami nem működött, akkor most legyen köztetek egy baráti? Most az miért működne? Vagy csak azért kell oda mert tánha van még ami csak működik, hmm hmmm...


K-rva gyorsan le kéne pattintani a csajodat az exéről. Még meg meri neked mondani, hogy vonzódik hozzá, minek néz téged, mennyire tisztel hogy azt gondolja ez majd így neked oké?


Én ugyan 25/L de volt bőven probléma exekkel. Eljutottam oda hogy persze k-rva cuki hogy barátkoznak, de ha én is kellenék, három lehetőség van, 1) elfelejti minden elérhetőségét az exnek 2) elfelejti az én elérhetőségemet 3) próbálhat vele még "barátkozni" de megtudom akkor feldarabolom a r|bancot


Ez úgy megy hogy mindig az a szöveg van hogy persze miért ne barátkozzanak elvégre szakítottak bízom benne stb stb. Csak egyszer ha tényleg megéled a legrosszabbat akkor utána határozott leszel, úgyhogy lehet adni rám most a savat de akkor is úgy az egészséges ha az exek nincsenek a képben, de egyáltalán nem.


Barátja akivel beszélget lehet sok, mindig találhat újakat. Ha te kellesz mint társ akkor megtisztel annyival hogy nem okoz neked ilyen érzéseket. Nem is lesz neki kérdés hogy kit válasszon. Ha ez nem megy akkor gáz van.

2016. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Amint írtam előtte is jóban voltak, még emlékszem, hogy anno én mutattam be őket egymásnak...és itt van a buktatója az egésznek. Ha ő nincs, akkor lehet már régen boldog házasok lennénk vagy hasonló.


Azt meg nem mondhatom neki, hogy ne találkozzanak, elvégre felnőtt ember, nem tilthatok meg neki semmit, ilyen ügyben végül is ultimátumot sem adhatok, mert nem vagyok az apja...meg volt már példa ilyenre, hogy finoman fogalmazva megkértem, hogy ne találkozzanak... Nos, gondolhatod mi lett a vége, nők...még a végén nekem kellett bocsánatot kérnem.

2016. márc. 28. 21:08
 19/21 hunbula ***** válasza:

Nem tudom, milyen egyéniség a barátnőd, de én nem hisztiznék azon, hogy a pasimnak nem tetszik, hogy magam körül tartom az exeket. Sőt én ilyen helyzetekben inkább távolítom mindig az olyan pasikat akik esetleg veszélyesek lehetnének. Mert ha tudom hogy a párom (lassan egy éve férjem) rosszul érzi magát miatta akkor akármilyen jó fej lehet a csávó, nekem nem éri meg a férjem idegein táncolni miatta.

Főleg hogy nálad ennyire zűrös a helyzet, nem értem a barátnőd viselkedését. Ha én érezném hogy vonzódom az exemhez ergo kísértésbe visz, akkor nem hogy nem a páromnak panaszkodnék róla, de mihelyst erre rájövök ott fejezném be a találkozást az exxel. Mert így az őszinte és tisztességes szerintem.

És totál elvárható hogy megszakítsa vele a kapcsolatot, kifejezetten mert hogy nem semleges iránta. Most akkor mit akar, egy fenékkel nem lehet két lovat megülni ugye, szerintem igenis választania kellene. Vagy szerinted a másik csávó majd rendes lesz és tiszteletben tart téged, és meg sem próbál rámozdulni a barátnődre?

2016. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Háááát figyelj...elvileg most tiszteletben tartja, hogy kapcsolatban vagyunk, bár én ezt még mindig kétlem...anno sem tartotta tiszteletben, amikor részben miatta is szétmentünk, mert kihasználta a helyzetet és rögtön nyomult. Meg hogy engem valaha tiszteletben is tartott-e...max azelőtt, mielőtt nem mutattam be neki a barátnőmet.


Ez az egy fenékkel két ló megülése dolog pedig...amikor rámászott a srác és mi még hivatalosan nem szakítottunk, mondhatni ez volt a helyzet. Mondjuk oké, ez már a múlt. De az embernek a hibáiból kellene tanulni, nem?


A barátnőm gondolkodását meg hidd el, hogy sokszor én sem értem. Csak egyszerűen szerelmes vagyok. Elég zűrös volt az előző barátnőmmel a szitu, utána évekig nem is tudtam továbblépni..aztán jött ő és...szóval érted. Talán ezért vagyok vele olyan, amilyen.

2016. márc. 29. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!