Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem visz el a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem visz el a pasim soha sehova? (pl mozi, strand, vacsora, shopping)

Figyelt kérdés
Fél ève együtt vagyunk de még nem igazán vitt el kicsit "különlegesebb" randira,mindig hozzá megyünk..nem arról van szó hogy szégyel (mások előtt mindig megfogja a kezem vagy megpuszil) vagy hogy ne lenne pénze..Multkor megelégeltem hogy nem hiv el sehova ès mondtam neki hogy jó volna valahova elmenni de semmi konkretat nem mondott..Nem tudom hogy mondjam meg neki hogy nehogy azt higyje hogy a pénz miatt vagyok vele vagy azért hogy autóval hordozzon (az én városomba nincs se mozi se strand és csak autóval tudnánk menni, azt meg szüleitől kell elkérje) Hogy mondjak meg neki hogy néha vágynák kicsit másabb estékre is mint nálla filmezni?
2016. márc. 27. 14:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van és kicsit sokat vártam el..De akiket ismerek párokat azoknak mindent a fiú fizetett..Az is zavart a barátomba,hogy ha nálla vagyok és megéhezünk nem szivesen csinál kaját vagyis nekem úgy tűnik mintha sajnálná tőlem..ez is olyan furcsa
2016. márc. 27. 16:52
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk hogy nálatok szoktatok-e lenni és hogy ott hogy kajáltok.

A srác anyagi helyzetét sem tudjuk, meg azt sem hogy a szülei bírnak-e.

Lehet lusta, azért nem akar kaját csinálni, vagy más miatt.

De lehet pl rendelni is. És érdemes arra törekedni hogy kb egyenlően fizessetek,vagy azt figyelembe véve, hogy kinek mennyi a bevétele.

Lehet úgy hogy kajáldában pasi fizet, hagy letyen gavallér, rendelt kaját viszont te.

2016. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Meg az ilyenekről lehetne beszélni. Ímmel-ámmal csinál kaját?

Mi a baj? Nem szeretsz szendvicset csinálni? Összerakom én, hagyjad.


Vagy ha ott az utolsó falat fincsi valami, akkor ne torkoskodd be, had egyék meg ők, te meg válassz valami egyszerűbb kaját a hűtőjükből. :)

2016. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem tartunk még ott hogy bele nyuljak a hütőbe..sőt még annyira nem is merek kimenni a konyhába kaját csinálni ha ott vannak a szülei (elég szigorú nézésük van).Inkább ő szokott és be hozza az ennivalót a szobájába
2016. márc. 27. 17:15
 15/15 anonim ***** válasza:
Bakker, azt ne próbáld már megetetni velünk, hogy ez egy felnőtt párkapcsolat...!
2016. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!