Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az probléma nektek lányok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az probléma nektek lányok, ha a pasitok nem tartja a húsvéti locsolkodás szokását?

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Én konkrétan megmondtam neki, hogy ne is jöjjön, mert utálom ezt a hagyományt. Biztos, ami biztos, be is mászom munkahelyemre munkatársnőmmel iszogatni :D
2016. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

dehogy, már gyerekkén is utáltam a kötelező meg a "muszáj, mert így illő" jellegű dolgokat


a páromnak nem az értelmetlenül szigorú anyukája akarok lenni :)

2016. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Az én pasim nem is ünnepli a húsvétot, mert nem keresztény :D Szóval nem, nem baj, úgyse szeretem a locsolkodókat.
2016. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, ha nem tartaná. Eredetileg ez ugye arra volt kitalálva, hogy a fiatalok kicsit szórakozzanak, és közben jelezzék udvarlási szándékukat a hajadonoknak. Nyilván ha a pasim, akkor már tudom, hogy szeretne tőlem _valamit_, így eleve ez a locsolkodás értelmetlen. Családon belül meg főleg nem vágom, ez mire van. Manapság viszont ha csak úgy valaki becsönget és locsolni akar, az sem azért teszi (nyilvánvalóan) mert annyira meg akarja nézni a kislányt és megmutatni magát a reménybeli jövendő anyósnak, hanem mert ingyen pia/süti és még pénzt is kap érte, hát nem nagyszerű? Hát nem. A szokás maga már rég elvesztette a mögöttes tartalmat, ami esetleg kellemessé tehette volna, és így csak megmaradt egy fránya nyűgként, amit muszáj elviselni, mert "ez a szokás". Faxt szokás, ez nem erre volt kitalálva. Nagyon nem szeretem ezeket a dolgokat, szóval én kifejezetten örülnék neki, ha a párom nem tartaná ezt a butaságot.
2016. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sunshine... a locsolkodás amúgy sem keresztény szokás, úgyhogy a kettő nem zárja ki egymást.
2016. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, hálát adok az égnek érte, hogy sem ő, sem a családja nem tartja. Már gyerekként is gyűlöltem, hányingerem volt a rengeteg piaszagú bácsitól és a még büdösebb kölnijeiktől, amiket még a fejemre is öntöttek.
2016. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!