Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közelítsek egy visszahúzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közelítsek egy visszahúzódó pasihoz? Véleményetek a dologgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kicsit furán lett megfogalmazva, mert együtt vagyunk már 1,5 hete, de a srác iszonyú visszahúzódó.Olyan szempontból hogy suliban ritkán jön oda hozzám, akkor is nekem kell megfogni a kezét, karba font kézzel áll előttem, nem csókol meg ilyenek.Mostanra jutottunk el odáig hogy mások előtt nem két arcra puszival, hanem szájra puszival köszön, de ez minden.Szégyellni biztos nem szégyell, mert sokat találkozunk szünetekben, mert ha ő nem jön oda, akkor én megyek ki, és ő meg folyton lesi hogy ott vagyok e, mert mindig ott terem.Persze az hogy ő nem jön oda, az azért is van mert 12-es és szünetben is tanul.Én 9-es vagyok és jobban ráérek.De kicsit zavar az egész dolog.Persze nem azt akarom hogy nyaljuk faljuk egymást a suli közepén, mert az tőlem is távol áll, de azért valahogy jobban közölhetné a nagyvilággal hogy együtt vagyunk.Jah igen, ő 19 és 2. barátnője vagyok, elsővel távkapcsolata volt.L/15
2010. ápr. 4. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy rosszul érzi magát, hogy mások előtt is ki kell mutatnia az érzéseit, a szégyenlős fiúk már csak ilyenek... Szerintem idővel feloldódik majd, de amíg nem, próbáljátok meg inkább apróbb dolgokkal megmutatni az összetartozásotokat, amitől ő sincs zavarban pl. kézfogás.
2010. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemtudom nekem ez fura, mert én nagyonörülnék ha aki éppen a barátnőm abba a suliba járna ahova én... még soha nemjött össze de jólenne mindig együttlehetnénk...szerintem kicsit várj v beszéljvele h mért, de sztem csak a haverjai miatt talán hogy ne basztassák...
2010. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!