Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjek e vele családot alapítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek e vele családot alapítani?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel eleinte szexkapcsolatnak indult végül rendes kapcsolatba vagyunk.Egész jól megvagyunk. Ő aztmondta szeretne velem családot alapítani...Hát elgondolkodtam ezen mert ő régebben elég könnyűvérű volt(megcsalások,1szerre 3-al volt párhuzamos szexkapcsolata...).Eleinte nem is vettem komolyan az egészet és most itt tartunk. Nemtudom,hogy hosszútávon ,hogy menne meddig bírná 1-el azaz velem.Ő most 26 lehet megkomolyodott vagy ez csak átmeneti lehet? Mert láttam olyanokat is akik gyerek után sem fogják vissza magukat.
2016. márc. 28. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A hosszú távú párkapcsolat egyik alapja az őszinteség és a bizalom. Ha nem vagy biztos benne, hogy a barátnőd csakis téged szeret mind érzelmi, mind szexuális téren, akkor el se vedd.
2016. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg minden rendben van csak akinek ilyen tartalmas szexuális előélete volt az hosszútávon 10 20 év(vagy életünk végéig)is képes 1 emberrel maradni?
2016. márc. 28. 15:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Rizikós a dolog. Lehet megkomolyodott és rendes kislány lett, de mi van, ha eltelik 10 év jön a baba és szülés után otthon marad a picivel és úgy érzi majd, nem azt éli, amit akar és vissza vágyik a régi életéhez. Alapjában véve elég könnyűvérű, ezt te írtad. És nem véletlen a mondás, hogy kutyából nem lesz szalonna.
2016. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, hogy komoly lett, de nem is biztos.

Először győződj meg róla, hogy teljesen őszinte és hűséges marad veled a továbbiakban is.

Ha benne van a könnyűvérűség az később is előjöhet, szóval jól fontold meg...

2016. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én magamról tudok beszélni....hasonlóan éltem, mint a barátnőd, de megváltoztam. Férjem (13 éve, egyszer se csaltam meg)van és két gyerekem, megmondtam a férjemnek, h soha nem csalnám meg. Maximum elhagynám, ha mást szeretnék....hát ez se igaz. Beleszerettem valakibe (nem csaltam meg a férjem) és mégse hagytam el. Küzdök és itt vagyok, mert nem vagyok egy állat....

2016. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már ide fordulsz ilyen jellegű kérdéssel akkor ne.
2016. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Meglepő módon mi, a névtelen idegenek nem ismerjük a barátnődet, szóval nem tudunk biztosat mondani.

Az viszont már elég erős elköteleződés, ha ő mondta, hogy családot akar alapítani veled.

Nekem a bátyám volt ilyen "könnyűvérű" fiatalon; ment mindenre, ami élt és mozgott, (sőt, egyszer meggyónta, hogy kamasz korában rendszeresen dugta a kanapénkat is) és most van egy gyereke, meg egy felesége, akit soha nem csalna meg. Fiatalon sok hülyeségre kaphatóak vagyunk, de nem kéne ezek miatt szívni egy életen át.


Mondjuk ha nincs bizalom köztetek, akkor nem áll nagy jövő előttetek akkor sem, ha a lány tényleg hajlandó lenne megállapodni.

2016. márc. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ennek játszma szaga van.
2016. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy igen vagy nem.

Viszont valoszinubb,hogy komolyan gondolja.Mar kielte magat ahogy irtad. Van esely a valtozasra,de neked kell jobban tudnod,oszinten mondta e vagy sem.

2016. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!