Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez flortnek szamit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez flortnek szamit vagy csak en vagyok betegesen feltekeny?

Figyelt kérdés

A pasim tipikusan az a ferfibaki az idegen nokkel is udvarias.kedves es elozekeny.

Ebbol mar tobbszor volt vita koztunk mert mindig kinyilvanitottam a nemtetszesem.


Nem csalt meg sosem es nem udvarol es bokolni sem szokott a csajoknak csak mosolyog vagy kedvesen beszel stb. Es latvanyosan bejon a noknek...plusz jokepu es sportos is...


Ma elkisertem a fogorvoshoz ali no volt. Bar azt nem tudom hogyan nezett ki a dokino de kint hallottam hogy vele is kedvesen beszelt es letegezodtek plusz jattolt a nonek.

Kint szova tettem neki h orulnek ha nem flortolne.

A vegen mar nevetett hogy edes mennyire beleelem magam es mennyire raporgok a semmire hiszen nem flortol csupan kedves es normalis az idegenekkel is.

Ebgem megis zavart az higy letegezodik egy ismeretlen fiatal dokinovel...es szepen elbeszelgetnek oke a temanal es a fognal maradtak de van egy hatar akkoris.


Es ha mar ilyen helyre megyunk komolyan felek...hogy mennyire lesz kedves es ilyenkor nagyon feltekeny vagyok es felidegesitem magam.

Szerintem lehetne kicsit ridegebb az idegen nokkel.

Mert ezt a kedvesseget sok csaj felreertheti es kesz a flort vagy a megcsalas kezdete



Tudom hogy szeret es h sosem csalt meg.

Most epitjuk a jovonket. Eppen oszze akarunk butorozni...de nekem ez a mai fogorvosos eset nem tetszett.


Tudja h alapbol feltekeny es gyanakvo vagyok mert felek a megcsalastol...de akkor miert ilyen??


Multkor vasaroltunk egy ruhauzletben es ott meg az elado novel jofejkedett meg beszelgetett.

Nem bokol meg semmi..de zavar h mosolyog egy idegen no megszolalasain vagy hogy ilyen kedves es nekiall dumalgatni...

Neg komolyan en erzem magam feleslegesnek


2016. márc. 30. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyen, mert ILYEN A SZEMÉLYISÉGE. Vannak olyan emberek, akik mindenkivel kedvesek, jól kijönnek, el tudnak beszélgetni. Ez van, elfogadod, vagy elhagyod.

De ha belegondolsz... te is úgy szerettél bele, hogy ilyen kedves figura. Ha megváltozna, akkor már nem is az lenne, akibe beleszerettél.


Egyébként meg nem azért ilyen, hogy téged bántson, hanem azért, mert az ember a SZEMÉLYISÉGÉN nem tud gyökeresen változtatni, az ember sose tud kibújni a bőréből... esetleg hosszú évek nagyon kemény munkájával. De ha ennyire meg akarod változtatni, nem is szereted igazán.

2016. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tobbszor szova tettem neki es mindig azt mondja hogy a flort nem ez.

Hiszen csak normalisbes szerinte attol h vki idegen nem kell vele bunkonak lennie.

Valoban mem. De ez engem megis zavar.


Annyira nyomaszto ez az egesz...ilyenkor nem tudom mit erzek.

Csalodott vagyok es remeg a gyomrom plusz elfog a feltekenyseg es nem ertem hogyha tudja h ez engem zavar vagy tudja hbott vagyok mellette akkor minek flortol???

Nem szegyelli magat???


Es fogalmam sincs h ezekre megis hogyan kellene reagalnom mert amikor ilyesmi van akkor mar remegek az idegtol es utni tudnek.


De nem csak akkor kedves ha szep a no hanem akkor is habidos vagy ha csunya... De gondolom mondanom sem ekll h ha jo csaj az illeto akkor K.O vagyok.


A parom azt mondja h en is tul kedves vagyok mert en meg recepcion dolgozom de nekem ez a munkam resze... Viszont O alapbol ilyen.

Nagyon zavar es ha ilyen van akkor egesz nap ezen kattogok mint pl. Most is a reggeli fogorvoson... Nagyon feltekeny vagyok.

Ilyenkor mindig attol felek h a masik no 1000x jobb nalam es siman elcsavarja a pasim fejet...onmeg h kedves..hajlik majd ra...


Hogy kezeljem ezt???

2016. márc. 30. 19:13
 3/13 A kérdező kommentje:

1. Igaz ne legyen undok es bunko mert az is ciki...


De engem ez bant.

Es tudja h feltekeny vagyok es rettegek aztol h megcsal...megis ilyen kedves.


Amugy a batyam ugyanilyen csak O bokol es udvarolfat is ha a felesege nincs vele :D

2016. márc. 30. 19:15
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de jobb ha elfogadod mert ha tudod, hogy csak simán kedves, akkor racionálisan beláthatod, hogy nincs miért aggódnod. Ne nyaggasd vele, mert elege lesz.

Én most már ignorálom az idegességemet, felesleges.

2016. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

EZ NEM FLÖRT. A flört az lenne, ha bókolna, ha kétértelmű utalásokat, megjegyzéseket tenne, célozgatna "olyan" dolgokra. De írtad, hogy ilyenről szó sincs, szimplán csak normális. Ez egy nagyon jó tulajdonság, amit inkább értékelned kellene és büszkének kellene lenned, hogy ilyen párod van, mert sajnos egyre kevesebb az ilyen ÉRTELMES EMBER, MINT Ő.


TE vagy BETEGESEN féltékeny.

Elmondtam az első válaszomban: nem akar bántani, egyszerűen ő ennyire kedves személyiség, és ezen NEM TUD VÁLTOZTATNI, még ha akar se, mert az emberek nem tudnak csak úgy kibújni a bőrükből.


Ha nem tetszik, akkor hagyd el, jobban is járna szegény, találna egy normális barátnőt magának, aki nem ilyen kattant!

A saját önbizalomhiányod miatt vagy ennyire betegesen féltékeny. Magadat kell összeszedned, és NEKED KELLENE VÁLTOZNI, nem neki.

2016. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindannyiotoknak koszonom a valaszokat
2016. márc. 30. 19:31
 7/13 anonim ***** válasza:
A pasim pontosan ilyen mint a tiéd, teljesen megértem hogy mit érzel.
2016. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy és jobb, ha leszoksz róla. Becsüld meg, hogy normális férfi a párod és tedd helyre az önértékelésed, különben azt fogod elérni, amitől most még csak rémképként rettegsz, hogy elhagy. Egyébként is, ha nem bízol benne, milyen jövőt akarsz vele?
2016. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem flört, de megértem, mert az én barátom is ilyen. Nekem az vált be, hogy elmondtam az én szemszögemből, mert nyilván neki sem esne jól, ha egy helyes sráccal röhögcsélnék őt meg semmibe venném (ő ezt csinálta előszeretettel). Azóta visszavett, de én sem kérdezgetek részleteket a havernőiről. Megcsalni nem fog, fölöslegesen pedig nem akarok idegeskedni.
2016. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is betegesen féltékeny vagyok, de ez szerintem tényleg csak a személyiségéhez tartozik, van, aki nyitott típus, de ahogy leírod, nem tűnik ilyen virágról-virágra típusnak.

Még egyszer kihangsúlyozom, én beteges féltékenykedő vagyok, és mégse látom így se rossznak :D

2016. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!