Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez flortnek szamit vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez flortnek szamit vagy csak en vagyok betegesen feltekeny?

Figyelt kérdés

A pasim tipikusan az a ferfibaki az idegen nokkel is udvarias.kedves es elozekeny.

Ebbol mar tobbszor volt vita koztunk mert mindig kinyilvanitottam a nemtetszesem.


Nem csalt meg sosem es nem udvarol es bokolni sem szokott a csajoknak csak mosolyog vagy kedvesen beszel stb. Es latvanyosan bejon a noknek...plusz jokepu es sportos is...


Ma elkisertem a fogorvoshoz ali no volt. Bar azt nem tudom hogyan nezett ki a dokino de kint hallottam hogy vele is kedvesen beszelt es letegezodtek plusz jattolt a nonek.

Kint szova tettem neki h orulnek ha nem flortolne.

A vegen mar nevetett hogy edes mennyire beleelem magam es mennyire raporgok a semmire hiszen nem flortol csupan kedves es normalis az idegenekkel is.

Ebgem megis zavart az higy letegezodik egy ismeretlen fiatal dokinovel...es szepen elbeszelgetnek oke a temanal es a fognal maradtak de van egy hatar akkoris.


Es ha mar ilyen helyre megyunk komolyan felek...hogy mennyire lesz kedves es ilyenkor nagyon feltekeny vagyok es felidegesitem magam.

Szerintem lehetne kicsit ridegebb az idegen nokkel.

Mert ezt a kedvesseget sok csaj felreertheti es kesz a flort vagy a megcsalas kezdete



Tudom hogy szeret es h sosem csalt meg.

Most epitjuk a jovonket. Eppen oszze akarunk butorozni...de nekem ez a mai fogorvosos eset nem tetszett.


Tudja h alapbol feltekeny es gyanakvo vagyok mert felek a megcsalastol...de akkor miert ilyen??


Multkor vasaroltunk egy ruhauzletben es ott meg az elado novel jofejkedett meg beszelgetett.

Nem bokol meg semmi..de zavar h mosolyog egy idegen no megszolalasain vagy hogy ilyen kedves es nekiall dumalgatni...

Neg komolyan en erzem magam feleslegesnek


2016. márc. 30. 19:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ja ma megtalalta a nadragja zsebeben a fogorvos nebjegyet...mutatja... Erre elvettem es szetteptem h oda se megy tobbet.

O meg elkezdett rohogni hogy "Jjaajj de imadlak"

2016. márc. 31. 12:48
 12/13 anonim ***** válasza:
@11: Majd jusson eszedbe, amit itt hallottál, amikor elhagy.
2016. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Úristen... betegesen féltékeny vagy, most még nevet a pasid, de hamarosan nem fog...
2016. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!