Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitotam a pasimal tanács...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitotam a pasimal tanács kell micsináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Március 2.-a óta nem vagyunk túl fényesen, hazudot nekem. Azt hazuta nekem,hogy többé nem fog metinezni mert mindig du 4-5 órakor kelt fel! 2.-án kiderült Anyukájátol !Adtam neki egy esélyt ,március 12-én lelépet msnről írt egy sms-t,hogy elment az internete...elhittem ! 12-kor feljött msnre azt mondta most jött vissza elhitem neki.Másnak 13-án kiderült,hogy nem igaz bevalodta,hogy buliban volt.Onantól fogva mindennap veszekedés csufolodás.. elkezdem menni a faluba .. de együtt voltunk ! 26-án elkezdet dolgozni... meg volt beszélve,hogy 5-re várom.. nem jött fel elment buliba ! Onantól fogva VÉGE LETT MINDENNEK ! 30-án is elment... 3 napja nem halodtam felőle csak annyit mondtak,hogy hulla részeg.. és gondolom milyen mocskos dolgogat csinál!!! én tegnap csókolztam egy gyerekel buliban és járunk !! KÉREM A TANÁCSOTOKAT/ VÉLEMÉNYETEK ÜDV. 15/L
2010. ápr. 4. 23:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a srác, de te se vagy komplett... Egyikőtök se jöjjön össze senkivel, jobb így a világnak.
2010. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Már megbocsájts, de te naplót vezetsz arról, hogy mikor mi történt?

Am meg összejöttél egy másik sráccal. Akkor miért kell a mi tanácsunk?

2010. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, ilyen jellegű tanácsokra nincs szükségem én sem igy fejeztem ki magam ! Ja és am 10 hónapig voltam vele
2010. ápr. 4. 23:41
 4/21 anonim ***** válasza:
Legalább szakítottál előtte a pasiddal? Mert amúgy elég szemét dolog hogy így megcsaltad..Meg szerintem részben te is hibás lehetsz ezek a dolgok miatt, hisz mindig kettőn áll a vásár, megbeszélni az efajta dolgokat vagy valami.
2010. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mert még szeretem... az előzőt.../ de,hogy felejcsem el ?
2010. ápr. 4. 23:42
 6/21 anonim ***** válasza:
aha az jó hogy egy buliban smárolsz egy gyerekkel és jártok is, talán nem véletlen hogy annyit iszik a pasid melletted, lehet csak így lehet kibírni téged
2010. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azért kerestem mást mert 10 hónapon át fájdalmat adot nekem és a barátnőm ismeri rég óta a srácot előtem is ivot már 15 éves kora ota most 18
2010. ápr. 4. 23:43
 8/21 anonim ***** válasza:

gyerekes vagy. :/

15/L

2010. ápr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válaszol..hogy fejesd el? Hát nem igazán lehet...idővel elmúlik. Max ezzel az új pasiddal, enyhítheted de elfelejteni nem tudod. De amúgy beszélgettetek h ne igyon bulikba annyit?
2010. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Az ilyennek csak lyuk kell kb.. Foglalkozz az új barátoddal, ha érzel bármit is iránta. Ha nem, akkor inkább mondd meg neki, és szakíts vele is. Tedd túl magad az egészen, nyugodj le, stb..
2010. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!