Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitotam a pasimal tanács...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitotam a pasimal tanács kell micsináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Március 2.-a óta nem vagyunk túl fényesen, hazudot nekem. Azt hazuta nekem,hogy többé nem fog metinezni mert mindig du 4-5 órakor kelt fel! 2.-án kiderült Anyukájátol !Adtam neki egy esélyt ,március 12-én lelépet msnről írt egy sms-t,hogy elment az internete...elhittem ! 12-kor feljött msnre azt mondta most jött vissza elhitem neki.Másnak 13-án kiderült,hogy nem igaz bevalodta,hogy buliban volt.Onantól fogva mindennap veszekedés csufolodás.. elkezdem menni a faluba .. de együtt voltunk ! 26-án elkezdet dolgozni... meg volt beszélve,hogy 5-re várom.. nem jött fel elment buliba ! Onantól fogva VÉGE LETT MINDENNEK ! 30-án is elment... 3 napja nem halodtam felőle csak annyit mondtak,hogy hulla részeg.. és gondolom milyen mocskos dolgogat csinál!!! én tegnap csókolztam egy gyerekel buliban és járunk !! KÉREM A TANÁCSOTOKAT/ VÉLEMÉNYETEK ÜDV. 15/L
2010. ápr. 4. 23:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen persze mondtam neki , ne igyon annyit mert mindennek van határja de nála nincs ! Hulla részeg ma is az egyik szomszédja mondta így vitték haza hulla részeg minden héten, és ha én csinálnám ezt megölne engem ! Elmentem napal pl b.nőmel 1-2 orára és lehordot engem minden k**nak..
2010. ápr. 4. 23:50
 12/21 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy metinanfetamint használ? Az nagyon kemény, függőséget okozó drog... Szerintem hagyd a francba, örülj, hogy megszabadultál tőle...
2010. ápr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ebben az esetben ez a kapcsolat alapból halára van ítélve. jól tetted h túl léptél rajta. De amint írtam egy ideig nem fogod tudni elfeledni.
2010. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
am nemazér de most itt mondjuk neked a rosszat te meg nem hiszed el mer te felbecsülöd magad magyarul beképzelt vagy valamennyire most hiába írom ugyis maj flegmáskodsz de elék nagy qurva lehetsz h nemsazkítottá vele meg rögtön mással smárolsz stb.. meg itt villogsz de 10 honapt jártunk .. -.- gázos kicst nemgondolod 15évesen azér itt tartunk..
2010. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
apám....
2010. ápr. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Figyelj én sokat türtem neki ! 10 hónap alat nem csaltam meg soha !! de ő csajokat emelgetet fel !!!!!!... és küll 26.szakitotunk és 4.en csokolztam massal
2010. ápr. 5. 00:10
 17/21 anonim ***** válasza:

kajak felkapod itt a vizet mint 1hiszit látszik h 15vagy

naptár vagy v mi?o.O

2010. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
úristen írni nem tudsz.
2010. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem a pasikkal, hanem az iskolával kéne foglalkoznod. Így felmérve a szellemi szintedet az irományod alapján... Sajnálom, nem sértegetni akarlak, komolyan mondom.
2010. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
mekkora egy szar vagy.
2010. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!