Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldognak kéne lennem és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldognak kéne lennem és nem megy!?

Figyelt kérdés

A párommal nyolc hónapja vagyunk együtt. Megismerkedésünk előtt egy hónappal ért véget egy nagyon hosszú kapcsolatom, ahol én nagyon szerelmes voltam, de a férfi nem és folyamatosan megcsalt. Ezt persze csak akkor tudtam meg, mikor szakítottunk. Amikor a jelenlegi páromat megismertem, még nagyon magam alatt voltam, de szerettem volna egyenesbe hozni az életem és nem a sebeimet nyalogatni. Elkezdtünk ismerkedni, majd hamar megtörtént az első találkozó is. Párom szinte azonnal belém szeretett. Szerintem más nő azt mondaná rá, hogy ő a tökéletes férfi. Szenvedélyes, odaadó, figyelmes és szó szerint a tenyerén hord. Sosem éltem még át ilyet, a kapcsolatunkban minden rólam szól, néha már lelkiismeret-furdalásom van, annyira lesi minden kívánságomat. Ezt igyekszem viszonozni és mindent megtenni, hogy én is boldoggá tegyem őt. Őszintén megmondtam neki, hogy én nem vagyok annyira szerelmes, mint ő, állítása szerint ezt ő nem érzi így, ezáltal nem is zavarja. Én mégis folyamatos lelkiismeret-furdalással küzdök, mintha azt érezném, hogy nem érdemlem meg a jóságát, amit felém tanúsít. Ez sajnos rányomja a bélyegét az együtt töltött időre is, folyton próbálom jól érezni magam, de mintha falat építettem volna magam köré, amin nem tudom beengedni a boldogságot. Borzalmas érzés, mert világ életemben ilyen férfira vágytam. Néha minden előzmény nélkül, egyik pillanatról a másikra rám tör a depresszió és megmagyarázhatatlan hangulatba kerülök. Igaz, ehhez hozzátartozik, hogy tavaly rengeteg tragédiát éltem meg, amiket elnyomtam magamban és nem gyászoltam meg, de mégis azt gondolom, a kapcsolatomban boldognak kéne lennem.


Amiért kiírtam ezt a kérdés, annak az az oka, hogy szeretném tudni, más is volt-e már olyan helyzetben, amikor elvileg boldognak kellett volna lennie, de valamiért, megmagyarázhatatlan módon mégsem volt az. Hogyan küzdötte ezt le?


35/N



2016. márc. 20. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajánlanék neked ehhez egy pszichológust.Lehet a korábbi feldolgozatlan ügyek miatt van,ha a pasiban tényleg nem látsz semmi kivetnivalót.
2016. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nos. A kérdésesre a válaszom az, mármint, ami a boldogságra vonatkozik, az az, hogy mindenkinek magában kell megtalálnia a boldogságát. :) tudom, hogy lassan ez egy közhely lesz, és én sem mindig eszerint szemlélem a dolgokat, de érdemes megfogadni. Ameddig nem tudod feldolgozni a tragédiákat és a Téged ért sérelmeket, addig nem fogod jól érezni Magad ebben a kapcsolatban. Valakivel mindenképpen beszélned kellene ezekről, egy olyan személlyel, akiben megbízol. Esetleg a Pároddal. Az idő is sokmindent rendbehoz, de elég egy apró "szikra" és a régi emlékek előtörnek, amikről már azt hitted, hogy régen elfelejtetted. Remélem tudtam Neked segíteni!

20/F

2016. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Folyamatosan munkálkodom azon, hogy rendbe tegyem a gondolataimat és rendezzem a sérelmeket, de az önismeret a legnehezebb dolog a világon, szerintem. A páromat nem akarom terhelni, szegény így is nagyon sokat hallgatta már a sirámaimat.
2016. márc. 20. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan történtek a dolgok.Te magad sem tudod,hogy mi váltja ki ezt az érzést,adj időt magadnak és minden rendben lesz.
2016. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!