Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S Szerintetek meg kéne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Szerintetek meg kéne, hogy bocsássak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves vagyok másfél éve vagyok együtt a barátommal. Eddig minden rendben telt minden jó volt. De a napokban csomó hazugságára rájöttem amit még a kapcsolat elején ejtett el. Azt mondta nekem még amikor el kezdtunk járni, hogy van jogosítványa, van kémiából érettségije akkor van nyelvvizsgája is és hogy Californiában laknak a rokonai és járt náluk 3 éve.

Mivel a kapcsolatunk alatt voltam náluk 2x nem tudtam beszélgetni nagyon senkivel. A probléma hogy a minap véletlen az anyukájával össze találkoztam és véletlen meg tudtam h nincs jogsija,se nyelvizsga se kémia érettségi se semmi...

Megkérdeztem őt róla, hogy ezt miért tette,de csak annyit mondott h mert jobb színben akart feltűnni és utána h összejöttünk félt h elveszít ha elmondja.

Azóta nem érzem magam annyira jónak se mellette... és zavar h másfél éven keresztul átvertek. Szerintetek az elég buntetés lenne ha azt kérném tőle, hogy másfél év alatt potolja be ezeket? amiket hazudozott hogy van, az legyen is másfél év alatt.Vagy ti mit mondanátok?



#hazugság #HAZUDDIK #MEGBOCSÁSSAK #NEM BÍZOK BENNE
2016. ápr. 2. 16:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet még kívülállóként is. Mert én személy szerint gyűlölöm a hazugságot, megrendül a bizalmam, rossz érzés, hogy hülyének néztek stb. De bocsátottam már meg többször is, méghozzá nem is csak "kis hazugságokat".

És az érem másik oldala meg az, amit írtál: "minden rendben telt, minden jó volt". Ha tényleg így van, akkor azért ez szerintem többet nyom a latban.


Mindenkinek vannak hibái, nem is kevés, senki sem tökéletes. Ha soha nem bocsátanánk meg egymásnak, már rég kihalt volna az emberiség szerintem.

Átgondolhatod azt is, hogy ő hogyan szokott reagálni a te hibáidra.

Vagy nézhetjük onnan is, hogy szinte mindenki hazudik egy-egy ismerkedéskor. Én ezt egyáltalán nem helyeslem, félreértés ne essék. De tapasztalom, hogy eleinte mindenki "őszinte, hűséges, megértő, házias, okos, művelt, stb., stb.", aztán meg persze később kiderül, hogy nem az.


Aztán: ha neki ez volt az egyetlen eset, de amúgy nem szokott kamuzni, akkor szerintem megbocsátható a dolog. Ha úgy hazudik, mint a vízfolyás, akkor viszont nem érdemes.


A "bünti" szerintem jó ötlet, különösen, hogy neki is jobb lesz, ha tényleg lesz nyelvvizsgája és jogsija. :)

A kémia érettségit én nem erőltetném (miért pont az?) ha amúgy rendesen leérettségizett más tantárgyakból. Kaliforniai rokont meg elég nehéz lenne prezentálni, ha egyszer nincs, szóval ehelyett inkább találjatok ki valami mást.

2016. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó teljesen igazad van, adtam ennek még egy utolsó esélyt. Nem tudom, szerintem jol döntöttem ha mégegyszer előfordul, akkor vége.

Nem akartam azt hogy még csak meg se próbálom, mert az nekem is rossz érzés lett volna, és adtam neki másfél évet, addig tudta titkolni is ezt, és most másfél év alatt befogja szépen potolni,ha nem akkor még nem tudom hogyan de valahogy ki kell tolni vele..

Köszönöm a válaszokat ment az értékelés.

2016. ápr. 3. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!