Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők/lányok! Őszintén, hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Őszintén, hányan vannak itt akiknek elég gyakran nincs kedve a szexhez?

Figyelt kérdés
Itt vagyok pl. én. 21/L
2016. ápr. 2. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még sokszor csinálnám, de a páromnak elég a heti-kétheti 1..
2016. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%

Csak jó tanács, de ezt így ne mondd el a srácodnak.

Én biztosan azonnal keresnék mást helyetted...

2016. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jelen.
2016. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem két éve sajnos elég gyakran nincs.

Kezdetben a fogamzásgátlómra gyanakodtam, majd olvastam a szeszélyes libidóról, majd jöttek feszült időszakok amikre ráfogtam (ezeket tinikoromban a legnagyobb idióta kifogásoknak véltem).

Mostanra persze rá kellett döbbenjek hogy a párkapcsolatomban sem tombol már úgy a vonzódás mint pár éve de igyekszem dolgozni rajta.

2016. ápr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1es! Jó neked! Nekem is valami hasonló lehet 4es, csak nekem az a ciki, hogy én ide sajnos 3-4 hónap együttjárás után jutottam el. Nagyon szeretem a barátom egy igazi tündér nem ezzel van a gond, de egyszerűen én nem vagyok olyan "szexmániás". Néha meg is lepődöm milyen hihetetlenül irreális és szinte nevetséges hogy majdhogynem csak a "szex" körül forog a világ...
2016. ápr. 2. 23:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Az előző kapcsolatomban nem kívántam nagyon de az nem is volt túl jó. A mostani párommal szinte fantasztikus és én mindig csinálnám ha együtt alszunk régebben ez így is volt sőt egy alkalommal akár többször is de neki most kicsit stresszes időszaka van így max heti egyszer van nagy ritkán kétszer :/

23/L

2016. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem eddig volt kedvem, a maszturbalas is gyakori. Viszont a legutobbi 3 fiuval elvezhetetlen volt a dolog, ezert mar kevesbe vagyok kiserletezos kedvemben. :(


23L

2016. ápr. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jelen. A szex jó. De ettől függetlenül még nem szeretem sokszor csinálni. Ez nálam pont olyan, hogy a töltött káposzta is finom, szeretem...de nem kéne heti 3x... Így vagyok a szexxel is. Jó, jó...de elég a havi 1-2 alkalom. Hála égnek a páromnak is. Így problémám sem volt soha ebből.
2016. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szinte sose, már kezdtem aggódni, hogy velem van a baj, de ezek szerint nem vagyok egyedül :( 21L
2016. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát tényleg qrva jó nekem ha én amúgy 2-3 naponta szeretkeznék vele..

#1

2016. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!