Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.5 éve vagyunk együtt, szünetet akar, hogy megismerjen mást is. Vélemény?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel még 2012-ben jöttünk össze. Nagyon jól megvagyunk, próbálok neki mindent megadni és nagyon elnéző lenni. Csak hogy példát mondjak, még egyszer sem veszekedtünk, mindig elfogadom a véleményét. A legtöbb döntésben neki kedvezek, pl vidékre akartam menni tanulni, de ő minden áron Pestre, ezért mentem utána.

Eddig minden rendben volt, nem volt semmi probléma, de most rájött, hogy "világot" akar látni,hogy többet akar megismerni.

Csak hogy tisztán lehessen látni, én zenélek és mindig viszem magammal az ország minden csücskébe, ahol persze én fizetem a szállodát. Szóval a világ látás más szempontból értendő, gondolom én. A szexualitással sincsen gond, a napi 3 tuti meg van. (És a méreteimre se esett még sose panasz...)

A környezete sok mindenben nem ért vele egyet (pl tanulás), de én mindig mellette álltam.

Most viszont bejelentette hogy szünetet akar, (mert egy idősebb barátnője mondta neki, hogy úgy érzi totál elrontotta az életét, és több pasival kellett volna "megismerkedni" (az ágyban) ) de csak majd ősszel mikor jön az egyetem, mert ott új emberek vannak. Addig meg lehetek vele. Nos nehéz kifejezni, hogy milyen érzés úgy élni, hogy tudod hogy fogynak a napjaid. Borzalmas. Velem meg az a baj hogy túl érzelmes vagyok és szeretek hosszú távra tervezni. De azért ez mégis nagyon mellbevágó.

Mit mondotok erre? Van valami tanácsotok?



2016. ápr. 4. 23:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Értem hogy neked sokat jelent, de ez kapcsolathoz kevés.

Neki te már nem jelentesz semmit, ha szeretne, nem akarna szünetet. Ilyen nincs, hogy szünet... Talonba rak, végigkefélteti magát az évfolyammal, de te is állj a rendelkezésére, ha meggondolja magát. Neked tilos ismerkedni.


Meg a nagy lófasst!!!


Dobd ki, mert pár hét, és úgyis kidob ő téged. Ennek vége, csak nyíltan nem mondja ki, hogy ha talált mást aki kúrogatja, akkor ki fog dobni.


Őszig kaptál időt!?

Pfff... Most kivágod a kis királylány, őszre kihevered, sőt nyáron bőven lesz lehetőséged kiélvezni hogy szingli pasi vagy, az is lehet, hogy beleszeretsz másba.


Ennél a lehúzós ribinél csak jobbat találsz!


Minél előbb kidobod, annál előbb kihevered.

És legyen már benned annyi büszkeség és tartás, hogy nem tartod a gyertyát.

2016. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 omba ***** válasza:
100%

Ennek vége, szünet csak az iskolában van.

Tudom, hogy nem vigasz, de ezek a kamaszkori első szerelmek nagyon ritkán tartanak a sírig...

Az nem biztos, hogy jó ötlet, hogy te mindenben alkalmazkodsz a párodhoz, legközelebb majd erre is gondolj!

2016. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Dugd meg még egyszer jó keményen.Aztán nyisd ki az ajtó és add ki az útját.Ha nem tetszik neki csapjál le egyett hátha észhez tér a kis rin gyó...
2016. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele és keress egy értelmes felnőtt nőt.
2016. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.. Menjen és vissza se jöjjön. Ne alázd meg magad még jobban azzal, hogy asszisztálsz ehhez.
2016. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szünetet tart, de csak ősztől, mi? Hát a ...-ját, azt. Dobd ki a fenébe, és keress valami rendes csajt.
2016. ápr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!