Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lefeküdni velem a párom már több mint fél éve amikor sok pasija volt?

Figyelt kérdés
Fél éve járunk. De még semmi csak csók volt. Mikor hívom hogy aludjon nálam mindig mondja hogy még nincs itt az idő de ő nagyon szeret. Nem hiszem hogy félne tőle mert sok pasival volt már és 30 éves. Gondoltam arra hogy esetleg nem tetszem neki mert valóban nagyon csúnyának tartanak az emberek de nem hiszem mert csók az van
2016. ápr. 7. 16:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Fuh de nagy janik vannak itt, a női lélek doktorai!:'D esetleg meg akar változni a csaj? Vagy előbb szeretne megismerni mert te nem csak egy éjszakára kellesz neki? Vagy rajott h kinotte a bulizos, egyejszakas eletstilust? Sose tudhatod.... ha egybol egy budosribinek tartod es felsz h csak hulyit akkor meg is erdemled h egyedul maradj.
2016. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 GipszI ***** válasza:

#11: "Vagy előbb szeretne megismerni mert te nem csak egy éjszakára kellesz neki? Vagy rajott h kinotte a bulizos, egyejszakas eletstilust?"

Mert szerinted fél év után 30 éves korban mennyi plusz 'járás' után jöhet a szex szerinted?


"Sose tudhatod.... ha egybol egy budosribinek tartod es felsz h csak hulyit akkor meg is erdemled h egyedul maradj." -> A stílus maga az ember ;)

2016. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Újabb lélekdoktor. Mellesleg utolsó ne használj olyan szavakat amiket nem ismersz, hah, stílus. Könnyű beszólni arc nélkül, élőben az összes ilyen kis sz@r meg csak lapít mint te. A kérdező meg szedje össze magát és kérdezze meg a nőt... Ha nem akar semmit mert csúnya vagy, vagy csak inkább bizonytalan azért vár, legalább kiderül. Mellesleg nem járnak csak csók volt eddig, nem értem mit kell itt ezen problémázni. Addig várathatja amíg akatja, v amíg a pasi megunja és lelép. Nyomorék bagázs.
2016. ápr. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó.


Jól látom, hogy te is név nélkül nyomod? :)

2016. ápr. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 GipszI ***** válasza:

#13: Ha jól sejtem az utolsó alatt engem értesz. Ha nem akkor a továbbiakat nyugodtan hagyd figyelmen kívül.


Nem vagyok lélekdoktor, egy ember vagyok aki elmondja a véleményét. Ha ez téged zavar arra van egy csodás kétbetűs rövidítés amit úgy hívnak: I.J.

Úgy látom, nem gyakorolsz önreflexiót, te is ugyanolyan könnyen beszólsz arc (és felhasználónév megjelenítése) nélkül. Véleményem szerint az én és a te írott szöveged között az az egyik nagy különbség, hogy én nem használtam a 'büdösribi' szót, sem egyéb inzultálásra alkalmas kifejezést (gondolom te is tisztában vagy vele hogy a "Nyomorék bagázs." szintén beszólás), míg te igen.

Ha nagyon szeretnéd megbeszélni a kettőnk közötti számodra feszültséget okozó szituációt, legyen ;) Az Oktogon mellett van egy Starbucks, előzetes időpontegyeztetés után üljünk le és igyunk meg egy kávét :) Nem szoktam lapítani, és nem vagyok kis sz*r sem, ha egy kicsit utánajársz láthatod hogy nem vagyok se tizen, se huszonéves...

"A kérdező meg szedje össze magát és kérdezze meg a nőt..." - ezzel maradéktalanul egyetértek, a kommunikáció minden kapcsolat egyik alappillére.


"Mellesleg nem járnak csak csók volt eddig, nem értem mit kell itt ezen problémázni."

A kérdés kifejtésében szerepel:

"Fél éve járunk.", "De még semmi csak csók volt." , "Nem hiszem hogy félne tőle mert sok pasival volt már és 30 éves."

Ezekből az információkból nekem úgy tűnik, hogy de, járnak. Fél évnyi találkozgatás az nekem már bőven a 'járás' kategóriája, egy 30 éves nő pedig kellene hogy tudja hogy a csók igen sok férfinak többet jelent mint mondjuk egy buliban megtörtént smárolgatás (Persze felmerülhet a kérdés, hogy egy csók volt-e vagy több, de további kifejtés hiányában az időtáv figyelembevételével szerintem nem egy darabról beszél a kérdező).

A probléma, mint azt a kérdés is jelzi hogy a kérdező nem tudja miért nem akarja az adott hölgy a kapcsolatot tovább fejleszteni. Abban gondolom egyetértünk, hogy egy párkapcsolatban fontos a szex, mind a minősége, mind annak megléte :)


"Addig várathatja amíg akatja" - és ezt te korrektnek tartod?

2016. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elnézést, a fél éve járnak dolgot elnéztem. De a többire nem is válaszolok. Mellesleg felnőtt férfi létedre se legyél könnyelmű, vadidegenekkel nem ajánlatos csak úgy találkozót megbeszélni ki tudja miféle elmebeteg az illető akit elhívsz. Nem én, csak úgy mondom. Remélem a kérdező azóta megkérdezte a nőcit a dolgokról mellesleg.
2016. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És igen, várathatja kb ezer évig ha ő úgy akarja. Ha meg közben lelép a pasi az már más dolog, de joga van egy nőnek váratnia és nemet mondania. Ez van.
2016. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!