Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lesz jobb is valaha?

Figyelt kérdés

A fejem felett gyorsan elrepültek az évek, most 38 éves vagyok.

A lényeg: olyan párkapcsolatom még soha nem volt, hogy szerelmes lettem volna a páromba. Így aztán eddig a szex sem volt számomra olyan, hogy azt mondhatnám, boldogító. Kellemesnek talán mondhatom, talán, mert olyan férfival soha nem feküdtem le és nem feküdnék le, aki nem az esetem. Az eddigiek a "csak tetszik-katagória", soha nem az, hogy "szerelmem". Azt nem mondom, hogy nem voltam szerelmes soha, de az illető, akibe szerelmes voltam, más nővel élt.

Szóval oda lyukadnék ki, hogy még olyan nem volt, hogy azt mondhattam volna egy pasinak, hogy "szeretlek". Nekem mondta már ezt férfi, akibe nem voltam szerelmes, de még a "tetszik-kategória" sem az illető.Ehhez annyit tennék, hogy a szerelmet nem lehet erőltetni, nem vagyok belé szerelmes.

Lehetséges az, hogy mégis talán szerelmes leszek olyan férfiba, aki engem is szerelemmel szeret? 38 éves nő vagyok. Ugyanakkor nem csúnya, a koromhoz képest fiatalabb, idegenek tegeznek (huszonévesek is). Társkereső oldalon kaptam olyan kérdést, hogy a külsőmmel miért társkeresőn vagyok, "simán" találhatnék társkereső nélkül annyi pasit, amennyit akarok. (Nem járok társaságokba, munkahelyemen nincs "jelölt", minden kolléga nős.)


2010. ápr. 5. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehet még jobb,csak pozitívan állj a dolgokhoz!

A szerelem mindig a legváratlanabb pillanatban jön.

2010. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2010. ápr. 5. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Lesz jobb, ne parázz!

Ahhoz, hogy találkozz megfelelő "jelöltekkel", esetleg nyiss a külvilág felé. Járj társaságba, menj a barátaiddal pizzázni, moziba, színházba, vagy épp' bungee-jumpingolni, amihez csak kedved támad. Közben majd találkozol új emberekkel és ha lesz közös nevező, akkor meg is ismered őket.

Ha pedig nem kaphatóak erre a barátaid, akkor irány valamilyen tanfolyamra. Pl. tánctanfolyam, jóga, személyiségfejlesztő, akármi. Válassz a személyiségednek megfelelő tanfolyamot!

Nem tudom, hogy a lelki világod ill. a szíved mennyire rendezett. Ahhoz, hogy megdobbanjon valaki iránt a szíved szabadnak kell lennie. Ha vannak lerendezetlen pasiügyeid, azokat tedd a helyükre. Utánna már nem lesz akadálya annak, hogy találkozz a szerelmeddel.

Bevallom, hogy eddig én sem voltam olyan párkapcsolatban, ahol kölcsönös volt a szerelem. Valahogy mindig így jött össze. :( Viszont ami késik nem múlik! :)

30/F.

2010. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!