Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a férjem?

Figyelt kérdés
A férjemmel 2 éve házasodtunk össze, előtte 1,5 évig éltünk együtt. Mielőtt elvett azt mondta, hogy miután összeházasodtunk majd jöhet a gyerek, de azóta kb fel sem hozhatom neki, mindig csak annyit mond, hogy majd-majd. A másik problémám, pedig, hogy kb úgy élünk egymás mellett, mint két albérlő társ. Este hazajövünk a munkából és kb hozzám sem szól ő az egyik kanapén, én pedig a másikon fekszek, hozzám magától sose bújna, kb havi egyszer vagyunk együtt vele. Ő szerinte minden a legnagyobb rendben, van, mert még megbeszélni sem hajlandó velem ezt, mert azzal jön, hogy ne generáljam ezzel a problémákat, meg hogy ne sértegessem azzal, hogy keveset vagyunk együtt, hozzá teszem, hogy amúgy meg "egészséges". Ha együtt is vagyunk akkor is kb 2 perc az egész. Munkahelyi problémái nincsenek,mert saját vállalkozása van,amivel azért meg tudunk élni szépen. Semmi közös programunk nincs, mert vagy az unokahugát hozza velünk , vagy egyik haverját, ketten a tescon kívül nem nagyon megyünk sehova.Most jön haza egy haverja aki külföldön dolgozik és már szervezi a programokat vele, bezzeg velem semmit nem tervezne. Én 27 éves vagyok, ő pedig 40.

2016. ápr. 6. 11:40
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

1. Nagy a korkulonbseg mondhat barki barmit 13 ev sok.

2. Halott kapcsolat ha mar 2 ev utan havi 1x van szex

3. Halott amiatt is, ha nem hajlando megbeszelni ill. meghallgatni Teged es azt hanyja a szemedre hogy Te generalod a problemat azzal ha megprobalsz beszelni vele.


Mindegyiket tapasztalatbol mondom csak en tul sokat vartam a csodara...

2016. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
20%
Megérdemled. Apád lehetne. Szánalmas vagy.
2016. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
De miért nem hajlandó megbeszélni a problémákat és változtatni rajtuk...komolyan mondom, hogy életemben nem csaltam meg senkit, nem is akarok, de így mi lesz?? Nekem ennyi volt akkor már? Nem lesz soha jó sexben részem? Soha nem kapok már csókot senkitől? Nem néz már rám senki se úgy hogy -majd megőrül értem? Annyira rossz ebbe belegondolni.......
2016. ápr. 6. 11:48
 4/51 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne már apám???? Sok huszonéves "díszpinty" megirigyelhetné ahogy kinéz...már bocsánat. De nem ez volt a kérdés...
2016. ápr. 6. 11:50
 5/51 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem hajlandó, mert őt nem érdekli.
2016. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Te meg nagyon értelmes.
2016. ápr. 6. 11:54
 7/51 anonim ***** válasza:
Mert hagyod. N32
2016. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:

együtt éltetek előtte? akkor is ilyen volt?

hamar mentél hozzá. nem ismerted ki

2016. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Ennyire nem volt ilyen... próbálom ezeket a problémákat kizárni, de sokáig attól tartok nem fog menni...
2016. ápr. 6. 11:58
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

"ennyire"


szóval előtte se jártatok sehova, csak néha egy kizsarol mozi vagy vacsora.

most akkor erre mit mondjuk???

2016. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!