Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem tul magam?

Figyelt kérdés

A baratnom elottem 5 fiuval volt egyutt.

Lehet gyerekesen hangzik,de ez engem zavar....

Ami megjobban zavar hogy egyutt volt a volt legjobb baratommal is.

Fikazos valaszokat nem kerek....



2016. febr. 25. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

5? Ezt te sokallod?


Te szegény szerencsétlen, mi lenne veled, ha az összes többit is bevallotta volna...

2016. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A múltjához semmi közöd. A legjobb haveroddal való közös múltjáról meg sztem akkoris tudtál, mikor összejöttetek szóval jha gyerekes vagy.
2016. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek jöttél össze vele?! Hagyd azt a szerencsétlen lányt, majd talál magának egy értelmes fazont.
2016. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nincsen barátnője,azért panaszkodik.Ha van,akkor problémákat keres.Az a múltja,amihez neked semmi közöd.Veled van,nem?Ha zavar téged,hogy hány fiúval volt előtte,akkor te leszel a hatodik,és ezt majd a hetediknek meséli.
2016. febr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ettől ő nem rossz, hogy öt fiúval volt előtted. Ha szereted, szeresd, ne akadékoskodj hülyeségeken, ne akarj birtokolni, mert az megöli a kapcsolatot.
2016. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyon remélem, nem mérgezed meg ezzel a kapcsolatot.


ha a barátnőd odaadó és odavan érted, minden szép és jó, én úgy érezném, hogy csak keresel valamit, nehogy már minden tökéletes legyen.


az önbizalmát ezzel remekül alá lehet ásni. és amikor rádöbben, hogy ezt te csináltad vele, nem fog szeretni már.

2016. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A múltja is az élete része, el kell fogadnod és kész
2016. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!