Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre nagyobb bunkó a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre nagyobb bunkó a barátom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már amikor megismertem (2 hónapja), akkor látszott, hogy határozott, az egészségesnél talán kicsit nagyobb az önbizalma, irányító típus, meg hasonlók, de ez mostanra átfordult arra, hogy konkrétan paraszt és parancsolgat. Valamelyik nap nála aludtam, de nem éreztem jól magam, szóval este szerettem volna aludni, ő meg elkezdett cseszegetni, a vége konkrétan az lett, hogy olyanokat mondott, hogy "bújj hozzám, utoljára szólok". Utoljára szólok, ezt mondta!!! Én itt mondtam azt, hogy oké, szia, és otthagytam a francba, lent aludtam a nappaliban.... Reggel persze jött nyalni, hogy na hát csak ideges volt...csakhogy ez már nem az első volt, előtte egyszer pont szex közben hívott az egyik barátnőm fel (egyébként tényleg bajban volt és szüksége lett volna rám), fel akartam venni, erre kikapta a telefont a kezemből, elb.aszta a szoba végébe, és ilyet szólt : "kuss, enyém vagy". Azt hittem, pofánvágom.

Az a baj, hogy ezek egyre sűrübbek, és komolyan gondolja őket, már-már úgy érzem magam, mintha a pincsikutyája lennék, madzagon rángat és soha nem szólok neki vissza,nem merek, egyedül akkor hagytam ott, amit le is írtam..

A másik gáz, hogy amikor részeg (márpedig ha pia kerül a kezébe, akkor nagyon gyorsan saturészegre issza magát), vagy teljesen kiüti magát, fogom a fejét, hogy lehetőleg a wc-t hányja össze, és ne a padlót, aztán elájul a fürdőkádban, vagy iszonyatosan agresszív, egy barom lesz, és akkor inkább rá se nézek..

Szeretem őt, és tud nagyon édes és aranyos is lenni, de ezek amiket leírtam, egyre sűrűbbek, és nem tudok mit kezdeni ezekkel, nem tudom, mit csináljak, mert nem akarom, hogy alázzon és így bánjon velem...

18L, 19F


2016. ápr. 8. 22:36
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Jó, azért nem részeges, csak ha mondjuk bulizni megyünk, vagy valami, akkor néha előfordul ez. (vagyis inkább gyakran)
2016. ápr. 8. 23:02
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Éppen ezért alkesz.


Miért védesz egy agresszív barmot?

2016. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem a közfelháborodást igazán. Ez kell pontosan a nőknek amit leírt a kérdező. A bizonyíték némileg az pl hogy ő maga is egy ilyennel jár :D A poén az lesz ha esetleg elhagyja a srácot akkor majd jól átgondolja a következő kapcsolata előtt hogy ilyennel többet nem, aztán konkrétan ki fog kötni természetesen egy ugyan ilyen mellett megint. Nem nagyon tudlak sajnálni kérdező mert a normális srácokat meg emberszámba sem veszed...
2016. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
80%
Konkrétan én pl. unalmas lennék neked, mert megbeszélhatnéd velem a problémáidat, majd mindenféle stressz nélkül kezelhetnénk a helyzetet kompromisszumot kötve. De ez a nyugalom sajnos nem termel adrenalint, vagy olyan anyagokat a szervezetben, ami neked ehhez az "izgalomhoz" kell. :((
2016. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Tipli, most. Apám is ilyen volt, tönkretette anyámat és a családot. Neked nem volt farok az apád? Anyámé az volt, és valahogy bevonzott magának egy ugyanolyan férjet.
2016. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
73%

Háhá! Nem részeges, csak nagyon gyorsan saturészegre issza magát néha. Ja, nem is. Gyakran.

Kiscsaj, megcsináltad a napomat, köszi!

Milyen szép élet vár rád, még vagy 60 évig foghatod a fejét a rötyi fölött. Már amikor nem ver félholtra éppen. Apádék biztos büszkék a lányukra.

2016. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

"Egyre nagyobb bunkó a barátom, mit csináljak?"


Szakíts vele! Szerinted meg fog változni idővel, kedves lesz és rózsával fog téged várni? Ne legyél naiv!

2016. ápr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy es tudatlan, de hallgass rank oreg rokakra. Kutyabol nem lesz szalonna.


SAJNOS nagyon sok alkohollal kuzdo rokon van a csaladomban. Keresztapamat el is vitte a pia. Pokol volt keresztanyam elete mellette, pedig az oreg nem is volt agressziv, csak allandoan kefelni akart! Erted, napi 3x 4x. Oke, az elejen ez meg zsuga, de 20 ev hazassag utan a hatad kozepere kivanod.


Apu is ivott, nagyon ritkan most is iszik. De SOHA egyszer nem volt agressziv. O mindig hulyeskedett. A party bohoca volt mikor becsipett. A tobbiek szinte itattak, mert szorakoztak rajta.


Szoval sokfele alkesz letezik, es a te baratod, a leirasod alapjan, nem az a vicces/sexelos tipusba tartozik. O jozanul is agressziv. Hidd el, a piatol csak agresszivabb lesz, es meg fog utni. Ezt most igy nehez elhinni mert fiatal vagy, tapasztalatlan, talan egy kicsit vak is a szerelemtol, de mi 'oregek' mar meg tudjuk az ilyet josolni...sajnos...ennek a kapcsolatnak csak akkor lehet jo vege ha a parod abszolut elhagyja az italt.


Majd ha idosebb leszel es tobb eszed lesz, az onbecsulesed is novekedni fog es nem fogod turni, hogy a ferfiak ugy beszeljenek veled mint a ronggyal. Tinikent nehez ezt eszrevenni, de amikor felnott no leszel hidd el, szora se fogod meltatni az olyan alakokat, akik ilyen paraszt, tiszteletlen modon viselkednek veled!

2016. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ne várd meg, míg rosszabb lesz. Hozzá van szokva, hogy mindent megkap, amit akar, és elvárja, hogy azt csináld, amit óhajt. Még most lépj le, szerintem. Úgyis találsz jobbat. Mindig van jobb. Ha azt hiszed, na, ő a tökéletes, ennél jobb nem lesz, annál is lesz jobb. Nyugodtan otthagyhatod.
2016. ápr. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Menekülj! Azonnal!
2016. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!