Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen vége, ha mind a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen vége, ha mind a ketten belehalunk? N

Figyelt kérdés

Összegabolyodtam egy sráccal. Az elején tényleg jó érzés volt, mert remek ember, nagy becsületes, figyelmes, kedves, odaadó, érzékeny, ügyes, csupaszív.. Sorolhatnám a megannyi pozitív tulajdonságát. Csakhogy, ő még csak 19, én viszont 25, majd 26. Sajos, nem sajnos, nagyon egymásba szerettünk. Rettenetesen fontis nekem, tudom, hogy sosem fogok senkit így szeretni, de azt is, hogy ennek nincs jövője. Tegnap ezt megpróbáltam vele megértetni, illetve előtte is már, csakhogy mivel ő ez nagyon nem szereti hallgatni, szerinte hülyeség, bízzak benne, így eddig nem mondtam úgy meg neki, mint tegnap.


Mint a ketten nagyon kibuktunk lelkileg. Előbb vitáztunk...aztán sírtunk...majd egymás karjaiban végeztük.


Senki sem tud rólunk. Ez is a baja, hogy titkolózunk, nem vagyunk együtt nyíltan.


Tudom, hogy az lenne a helyes, hogy minden kapcsolatot megszűntetek vele, de ezt mondani könnyű. Nekem ő nemcsak szórakozás. Nem bírom nézni, ahogy vágyakozva néz rám, mert annyira szeretne velem lenni, nyíltan. Minden annyira jó vele, mégis el kell engednem, de hogyan? Én magyaráztam neki, hogy nincs jövőnk... De ő egy nagyon érzékeny, rendes srác és nem vagyok képes bántani őt, de közben mégis azt teszem...:/


Hogyan tovább?


2016. ápr. 8. 23:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Volt egy nagy szerelmem,nagyon összeillettünk,minden téren.

Aztán egy szép napon elém állt és azt mondta fejezzük be.

Egy év múlva találkoztunk újra és megkérdeztem mi volt az oka a szakításnak.A válasz az volt,hogy 2 centivel alacsonyabb nálam és ő azt hitte engem ez zavar.

2 centi!

Azóta is bánja,de már elsodort az élet minket egymástól.

Ne legyél buta,ha szereted ne engedd el!

2016. ápr. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha 35 éves lennél megérteném,hogy úgy gondolod hogy nem lehet jövőtök együtt,de mind a ketten fiatalok vagytok,és ez tényleg nem olyan hatalmas nagy korkülönbség.Manapsàg teljesen elfogadott,ha a pasi a fiatalabb,senki nem fog ezért kinézni titeket.
2016. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom nekem az ugrott be hogy ha a kérdező idővel gyereket akar akkor igenis rengeteg az a 6-7 év. A srác még tanul (gondolom) és ha még egyetemre is megy az még 3-5 vagy még több év attól függ milyen szakot választ. Hacsak nem megy el egyetem mellett dolgozni addig nem lesz keresete egy keresetre meg szerintem hüly.eség gyereket vállalni. Tegyük föl mire a kérdező 30-31 éves lesz a srác végez az egyetemmel és ha azonnal munkát talál jöhet a baba (ha korábban már sikerült össze költözni ha nem akkor az még egy két év együtt élés gyerek nélkül de tegyük föl hogy már össze költöztek?) vagy össze jön azonnal a baba vagy nem és minden évvel egyre kevésbé ajánlott az első szülés. És akkor abban a különleges helyzetben vagyunk ahol a srác aki még fejlődő személyiség nem változott olyan irányba ami a kapcsolat rovására mehet nem ment félre és 23-25 évesen friss dolgozóként hajlandó bevállalni egy gyereket.

Tudom nem mindenki lehet velem egy véleményen de gondoltam megmutatom az érme másik oldalát is. Én egy hasonló felállású kapcsolatban vagyok csak még nagyobb a korkülönbség. Ebben a kapcsolatban én vagyok a lány és egyben a fiatalabb is. 18 végén voltam mikor össze jöttünk közel két éve vagyunk együtt szóval működő képes lehet egy ilyen kapcsolat csak nekem megvan az az előnyöm hogy nem sürget semmi (gondolok itt az összeköltözésre gyerek vállalásra ami nekem nagyon fontos ezért is ezt hoztam föl fentebb) nem mindig egyszerű hosszú távon ha az egyik fél lényegesen tapasztaltabb lényegében az élet minden terén.

Persze ez is csak egy vélemény. Viszont nem árt ezt is mérlegelni. Nem mondom hogy nem érdemes megpróbálni csupán hogy előtte alaposan át kell gondolni a dolgokat.

Remélem segítettem.

2016. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

Én 20 vagyok és a barátom majdnem 3 évvel fiatalabb, és én már 2-3 éve dolgozni fogok mire ő befejezi az egyetemet, na és? Én szeretem és nekem tetszik is hogy fiatalabb, mert én sem vagyok az a full érett teljesen felnőtt nő, meg az idősebbek már kevesebbet foglalkoznak a barátnőjükkel mert már a karrier fontosabb nekik (tapasztalat), meg a volt barátom aki idősebb volt lenézett és semmibe vett amiért nem tudok olyan dolgokat amiket ő már igen...

Ha ennyire szereted maradj vele, van jövőtök!!! A fiatalabb a jobb nem az idősebb ;) (jó kinek mi, nekem ez vált be)

2016. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz hogy a pasi fiatalabb. Sőt. Nekem nagymamám mindig azt mondta hogy fiatalabb pasi kell, mert akkor a nő is hozzáfiatalodik. Jobbak az ágyba mert több energiájuk van mint az idősebbeknek. És nem utolsó szempont hogy a férfiak sajnos hamarabb meghalnak mint a nők ha fiatalabb a pasi sokkal jobb mintha egy idősebb pasival lennél.
2016. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!