Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért reagálnak rosszul az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálnak rosszul az emberek (nem mind), hogyha kiderül, hogy fiatalabb a barátom?

Figyelt kérdés

2,5 év van köztünk, én 18 éves én meg pár hónap és 21 leszek. Csomó ember lehülyéz, meg kérdezgeti, hogy nem zavar-e, meg kikerekedett szemekkel néznek, mintha azt mondanám, hogy egy újszülöttel jöttem össze...

Csak hogy nem úgy kell elképzelni a dolgot, hogy győzködtem magam, hogy lehet jó lesz annak ellenére, hogy fiatalabb, hanem amikor megtetszett és kiderült hány éves még örültem is, mert az idősebbekkel (sem mint pasik, sem mint barátok) nem jövök ki. Meg a barátomnak is az idősebbek tetszenek, mert ő is megjárta már a fiatal tinilányokkal.


Értem én hogy az az "általános", hogy a pasi idősebb pár évvel, de ez miért jelenti azt, hogy csak az a jó?


2016. ápr. 9. 11:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Hmmm...

Nehéz. Én a saját tapasztalatomból indulok ki, és a kérdezőnek, illetve a 2. válaszolónak is igazat adok!

Nekem volt idősebb barátom ( 7 évvel) és fiatalabb is tőlem 1 évvel.

Nem szabad így első olvasásra elítélni azt, h valaki több mint 2 évvel fiatalabb... Mindenki más. Az én exem, akivel köztünk csak 1 év volt, majd 2 évig voltunk együtt, de nem nagyon jöttünk ki jól. Utólag vissza gondolva nagyon gyerekes volt a viselkedése, minden apróságon kibukott, és abszolút nem volt elképzelése az életről. A szexben jól produkált, nem volt vele gond, csak ahogy leírtam...a gondolkodása volt más. Hiába, h csak 1 év, de ebben látszódott, h én vagyok az idősebb és minél hosszabb volt a kapcsolatunk, annál jobban ez kirajzolódott.

Aki idősebb volt, vele nem jöttünk ki. Én nagyon fiatal voltam, ő pedig már idősebb és családban gondolkodott, siettetett mindent. Vagyis szerette volna.

Itt az egész szerencse kérdése, h milyen a partner természete. Természetesen hallottam olyan példát is, aki az idősebbel élte le az életét és olyat is aki tőle fiatalabbal... :)

Ez majd úgyis kialakul, majd úgyis meglátod, h mi neked a legjobb!

2016. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, erzem az irasmododbol hogy meg (ezt sem bunkosagbol irom), hogy meg ez igy neked jo, mert te sem nottel meg fel igazan. Valoszinuleg ezert is mukodik akkor koztetek.
2016. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem is fiatalabb a párom, igaz, csak 1,5 évvel, szintén 21 vagyok. Sokkal idősebbnek gondolják őt a külseje, személyisége, intelligencája, munkája miatt.

Engem fiatalabbnak hisznek, mikor először találkoztam a szüleivel, csak az utcán egy gyors bemutatkozás erejéig utána megkérdezték tőle, nem vagyok-e túl fiatal hozzá.

2016. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
az enyém is fiatalabb. senkit sem érdekel
2016. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem az utóbbi 10 évben csak fiatalabb barátaim voltak. Senki nem nézett hülyének azért, mert én voltam az idősebb. Nem is a korkülönbség miatt lett vége a kapcsolatoknak.
2016. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ezzel a szexessel meg nem értek egyet. Egy 18 éves fiú tele van energiával, egy 30 évesnek már kevesebb van, meg általában a 18 éveseknek jobb a testük is. Meg ha egy fiú még szűz vagy max 1-2 lánnyal volt együtt, akkor még át tudod formálni a technikáit aszerint, hogy neked hogy jó. Egy 30 éves már nehezen változtat, könnyebb kifogni olyat, aki számodra nem jó az ágyban. Akinek első vagy, az meg max az első pár alkalommal bénázik, aztán beletanul, ráadásul úgy, ahogy neked tetszik, és kb. esélytelen, hogy ne jöjjetek ki a hálószobában.
2016. ápr. 11. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!