Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt veled olyan, hogy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veled olyan, hogy nős voltál, de valakit nem tudtál elfelejteni, pedig nem találkoztatok rég?

Figyelt kérdés

Hogy tudtál a hiányával együtt élni?

Hogy hatott a házas életedre?

(Nem történt megcsalás.)


2016. ápr. 9. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi történt köztetek?
2016. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan semmi, néha megsimogattam. Ismerkedtünk, egyre jobban érdekelt, kezdett megnyílni.
2016. ápr. 9. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen, ès mindennap eszembe jut, gondolok rá. A felesègem nem tudja, sosem csaltam meg ès a lánnyal azòta sem találkoztam, de minden egyes nap eszembe jut. Sõt, konkrètan csak rá gondolok.


Te fèrfi vagy?

2016. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok. Azért tettem fel a kérdést, mert az ismerőseim megköveznének érte, nem hinnék el, hogy nem volt köztünk semmi. A lány fiatal, túl sok pletyka indulna be. Neki se akarok kavarni. Inkább letagadom, hogy érdekel. Nekem se tudja a feleségem.

Te miért nem keresed a lányt amúgy? Messze laktok? Nálatok mi a gond? A hiányát mivel enyhíted? Van rá bevált módszer? Azért is írtam ki a kérdést, mert jó ideje nem megy a felejtés része.

2016. ápr. 10. 01:35
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Engem o keresett egyszer,kèt ève ès egy idiòta voltam ès nem válaszoltam neki, mert kevèsnek èreztem magam hozza ráadasul mindketten házasok vagyunk. Õ szimplán gyönyörû, minden pasi odavan èrte mègsem bekèpzelt,nagyon intelligens, szòval tökèletes nõ.


Nagyon sokat dilemmáztam már akkor is, hogy mit csináljak, mèrlegeltem de egyszerûen beszartam mèg a dolog gondolatátòl is. A felesègem valamit megèrzett, ès szándèkosan teherbe esett. Ez a lány is megtudta, ès aznap amikor megtudta megkèrdeztem egy baratnõjètõl, hogy hogy van, csak azèrt hogy èrezze, hogy mèg mindig szeretem.


Ennyi. Azòta van egy gyerekünk, sokat veszekszünk, imádom a fiamat de a házasságunk inkább egy kènyelmes együttèlès. A lány is házas, ott nincs gyerek mert sosem akart ès hát nem merem felhívni, mert mit mondjak, hogy mièrt nem vettem ròla tudomást kèt èvig. Sokszor csak nèzem a telefonomat ès elkèpzelem, hogy mit mondanèk neki. Semennyiben nem enyhült a dolog a rèszemrõl, szerelmes vagyok belè mindennap rá gondolok, számomra o az ideális nõ. Mindennap hiányzik ès azon pörgök, hogy mi lenne ha beszèlnèk vele ès persze a dolog fizikális rèsze. Egyáltalán mit szòlna ha bevallanám, hogy szerelmes vagyok belè.


Aztán tegyük fel, hogy õ is szerelmes belèm akkor mit csinálunk? Nem akarom elhagyni a gyerekem, a felesègem nem èrdekel, de a kisfiam ne apa nèlkül nõjön fel. Szerintem õ sem hagyná el a fèrjèt mert emberileg szereti. Ugyanakkor majd összeszedem magam ès megkeresem, randizom vele csak mèg nem tudom hogy. Megõrjít, csak õ èrdekel minden nõt bozzá hasonlítok ès más nõ a nyomába sem èr. Szerelmes vagyok belè ez van, azt hittem ez majd enyhül ha nem látom, de mègjobban szeretem õt.

Te mièrt nem beszèlsz vele?Nálatok mi törtènt?

2016. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A gyerek miatt nem érdemes együtt szenvednetek. Van olyan barátom, aki elvált, azóta javult a kapcsolata a gyerekkel is. Ettől még lehetsz jó apa. Ha részéről éreztél viszonzást, meg fog várni.

Nálunk nincs gyerek még ,szeretnék egyet, ott sincs, párja van. Feleségem megcsalt, még vele vagyok. Nem tudom most megcsal-e. Azért nem kerestem, mert ő nagyon fiatal, 12 év van köztünk, ő nagyon szép, kedves lány, okos is, sose értettem, mit akar egy ilyen magam fajta vén bohóctól. Keresett engem üzent, facebook, ajándékot küldött..., én sose kerestem. Nem tudom mit nyújthatnék neki, miért érné be velem. Ha el is válnék, az egész túl szépnek tűnik.Öreg vagyok már a tündér mesékhez. Mindig azon parázom, hogy talál mást, amíg töprengek magamban, hogy ismerjem meg még közelebbről, mit kéne tennem, hogy egy ilyen nő ne csak álmaimban kapjon helyet. Ennek fél éve.

2016. ápr. 10. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:

12 èv az nem vèszes korkülnbsèg, kèrdès, hogy hány èves a lány? Azèrt az kemèny, hogy megcsalt a felesèged mègis vele maradtàl, ennek vègülis mi az oka? Egyèbkènt ez a gyerek dolog azèrt gàz, mert a fiam mèg csak 6 hònapos, hètvègi apukának lenni nem ugyanaz. Simán elhagynám a felesègem ha a gyerek legalább öt èves lenne, de így azèrt nehèz.

Nem ismerem a házasságodat, de vègülis mièrt maradtál a felesègeddel?


Egyèbkènt hasonlòan gondolkozunk, èn is attòl rettegek, hogy talált mást ès mièrt pont èn kellenèk neki? Rajtam egy átlagnõ is simán átnèz, õ meg ez a mindenki álomnõje kategòria. Azèrt tök fura, hogy te sem válaszoltál az üzeneteire, ahogy èn sem, igaz nekem csak egyszer üzent. Illetve egyszer küldött egy felkerèst egy oldalon amit nem fogadtam el mert semmi kedvem senkinek elmagyarázni, hogy ki õ ès mièrt van az oldalamon.


Másrèszt az van bennem, hogy mi van ha megutált mert semmit nem reagáltam az üzenetère anno ráadasul el sem magyaráztam neki, hogy mièrt ignorálom. Egyszerûen elkezd beszèlni hozzam ès rendszeresen lefagyok, csak állok mint valami mulya szar, mint valami hülye tini ès nem bírok megszòlalni.


A legrosszabb ès ez nagyon gáz, hogy mindennap megnèzem, hogy cserèlt e profilkèpet a feszbùkon, sõt a fèrjèt is megnèzem. Egyèbkènt èn jòl ismerem a lányt, règen nagyon sokat beszèlgettünk....nèha azt hiszem hogy becsavarodtam. Van amikor olyan szinten hiányzik, hogy szinte fizikálisan fáj. Egyszer elmentem egy pszichològushoz aki azt mondta, hogy hívjam el randizni, mert szerinte amíg nem fekszem le vele sosem mùlik el. Persze ehhez bátorság kell.


Te is ráguglizol a fotòjára vagy csak èn vagyok ennyire bèna?Szerintem keresd fel, most komolyan nincs gyereked, mi gátol? Írj neki üzenetet, legrosszabb esetben nem válaszol de legalább megpròbáltad. Èrted, mièrt mondanál re ròla, mit veszthetsz? Ez a dolog nem korfüggõ ès lehet, hogy nem vele öregszel meg, de mèg mindig èrtelmesebb kipròbálni mintsem ebben szenvedni mèg èvekig (èn a második èvet taposom).


Èn 41 vagyok a lány 34

2016. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A lány 25, én 37 vagyok. Valójában nem lefeküdni akarok vele. Persze, jó lenne:-) az biztos, nagyon szép lány, de én a közös jövőt mindig elképzelem vele, érdekel nagyon, ő maga, a személyisége, aranyos lány.

A gyerek téma miatt vagyok a feleségemmel. Ha szülne nekem egy gyereket, egy darabig vele maradnék, kifutok

az időből. Utána elválnék.

A lány még túl fiatal ehhez. Megöregedni viszont a lánnyal szeretnék, pont ez a gond. De ő nem tudna most gyermekáldással foglalkozni, a feleségem nem tesz boldoggá, de nem vagyok már kamasz, hogy várjak az apasággal.

2016. ápr. 11. 00:49
 9/9 anonim ***** válasza:

En 41 evesen alapitottam csaladot, azaz most szuletett a fiam, semmirol nem kesel le ha varsz meg negy evet, ez nincs korhoz kotve. 29 evesen majd o mashogy gondolja a dolgot, habar jo lenne tudni, hogy o szeretne e gyereket. Csak azert a felesegeddel maradni, hogy szuljon egy gyereket akit utana elhagysz hulyeseg. Sajat tapasztalat, hogy a gyereket elhagyni, sokkal nehezebb mint a feleseget. Ha nem lenne gyerekem, mar elhagytam volna a felesegem, es ne akard megtapasztalni milyen az amikor attol van guereked akit nem akarsz egy eletre magadnak, ez egy kiba.tt csapda.


Ne kovesd el azt a hibat amit en. Azert 25 evesen mar nem annyira gyerek, de sosem tudod meg, ha nem probalod meg. Mondjuk vicc, hogy ezt en mondom.

2016. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!