Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudom elfelejteni a régi sérelmeket a kapcsolatomból?

Figyelt kérdés
1ève vagyok együtt a páromnal. Abból fèl èv azzal telt el hogy nem lèpett túl az exèn..állandóan felhozta mindenről..órákat kèpes volt róla beszèlni pár hètig beszèlgettek is..folyton nyafogott hogy mennyire csalódott benne..règi cuccait se dobta el. Milliószor igèrtettem meg vele hogy hagyja abba vagy szakítok..èreztem rajta hogy nem szeret igazán..mostanra már ez elmúlott már ugy látom sikerült lezárnia de èn mèg mindig ideges leszek ha meghallom a nevèt vagy bármiről előjön.Azt az időszakot meg a csalódottságot egyszerűen nem tudom elfelejteni. Elfog ez valaha múlni?

2016. ápr. 2. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Na én az ilyet az elején kidobtam volna
2016. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan,amikor a pohár telik,és telik....elmúlni?

Persze,ha exet csinálsz a barátodból,akkor egyből elmúlik.

2016. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetet nem fogom soha megérteni. Fél évig tartott ki a rossz korszak de akkor nem szakítottál, most, hogy fél éve nincs semmi az akkori problémáért most akarod kidobni. Nyilván azért voltál vele, mert akkor megtudtál neki bocsátani akkor nem fair, hogy most ezt megint hozzáakarod vágni. Vagy ha nem tudtál soha túllépni rajta minek húztad eddig? Kapásból kárvolt összejönnötök de ha szereted akkor ne most hozd fel ezt szakítási oknak, mert ez nem az igazi ok az tuti. Ha szereted annyira akkor megtudjátok oldani együtt, mert a legtöbb probléma megoldható ha mindkét fél ezt akarja csak hozzáállás kérdése meg rengeteg kommunikáció. Ha meg nem szereted akkor ne húzzátok egymás idejét, mert ez így gáz.
2016. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
plusz akkor amikor ez fennállt akkor nem kellett volna hagynod, hogy így elfajuljon akkor lehet most nem ez lenne...
2016. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele szakítani csak meg szeretnèk benne bízni hogy már tènyleg lezárta de egyszerűen nem tudok...

Akkor azért nem szakítottam vele mert vártam hogy egyszer csak elfelejti de arra nem számítottam hogy èn meg nem fogom

2016. ápr. 2. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!