Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire kell megnyilnia parja elott egy ferfinak ugy, hogy a kapcsolat meg egeszseges maradjon?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek jo tanacsa ezzel kapcsolatban szivesen fogadnam. Persze azert olyantol, akinek volt mar hosszabb kapcsolata.

#őszinteség #tartos kapcsolat
2016. ápr. 10. 11:28
1 2
 1/12 Titusztitusz ***** válasza:
89%
Szerintem maximálisan...100, vagy inkább 1000%-os bizalom az alapja minden jó házasságnak, párkapcsolatnak...Nekem pl. sohasincs semmi titkom a nejem előtt, beszélek őszintén mindig mindenröl, amiröl csak kérdez...Még azt is részletesen elmesélem neki mindig, hogy melyik egykori nőmmel milyen volt az ágyban, ha erre kiváncsi éppen...Meg hogy mik voltak a hölgy erényei, és mik a hibái...Meg minden mást is elmondok neki mindig mindenröl,ami csak érdekli...El sem tudom képzelni azt, hogy lehetne ezt másképpen is csinálni...
2016. ápr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt most nem igazán értem. Minél jobban, annál egészségesebb. Ha valaki szeret, akkor türelmes, de a túlzott ridegség mindent tönkre tesz.
2016. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Egy kapcsolatban 100% bizalomnak kell lennie...
2016. ápr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De csak van egy hatar, ami felett mar azt mondja mindenki hogy ez mar nem ferfias. Es egy kapcsolatban szukseg van egy ferfias ferfira nem?
2016. ápr. 10. 11:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze.:-) De ha én szeretek valakit, vagy esélyes, hogy megszeretem, akkor nem nézem gyengének, csak mert megnyílik, úgyis kettőnk között marad. Nem attól leszel férfias, hogy nem tudsz az érzelmeidről beszélni, az inkább gyávaság. Amiről Te beszélsz, az inkább szexpartner keresésre alkalmas, minimális érzelemmel. Ha nem nyílsz meg, max szexuális vonzalom alakul ki.
2016. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Az nem gyengeség,ha megnyíilik előttem.Éppen ez a lényeg,hogy a bizalom köztünk száz százalékban működjön.Nem jó érzés rájönni,ha titkolnak előttünk valamit.

Egy kapcsolatban ez alap dolog.Hiszen ha gond van,nem szabad semmit eltitkolni,meg kell őket oldani.Közösen,ez a lényeg.

2016. ápr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok! Legkozelebb ezen leszek. Koszi a valaszokat.
2016. ápr. 10. 12:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Az őszinteség az egészséges.
2016. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha valaki nehezen beszel az erzeseirol, az akkor mar nem lehet oszinte?
2016. ápr. 10. 12:34
 10/12 Titusztitusz ***** válasza:
Dehogynem lehet...ŐSZINTÉN elmondja MINDIG a hölgynek azt, hogy "nehezen tud beszélni az érzéseiröl"...Ezen esetben EZT jelenti a maximális őszinteség...
2016. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!