Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segitsen!? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitsen!? A párom betegesen féltékeny!

Figyelt kérdés

Tapasztalatok , megoldasok , ki hogy élte meg?!- mit probáljak még?

Teljesen kivagyok készülve!


25N



2016. ápr. 11. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit csinál pontosan?
2016. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj, komolyan mondom.. Nem éri meg tönkretenned magad lelkileg egy ilyen ember miatt, tapasztalat. Miután szakítottam egy ilyen sráccal, még 2 évig zaklatott utána is.


Minél később lépsz, annál rosszabb lesz, változni pedig nem fog, akármit csinálsz.. Reménykedni más megoldásban nem más, mint üres illúziók kergetése.

2016. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Segítsen rajtad a hóhér!
2016. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shaddark ***** válasza:

Mit próbálj? - Másik párt szerintem.

Megoldható lenne a probléma szerintem, de nem ér annyi energiát és időt amit bele kell fektetni.

2016. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Sajnos a beteges féltékenységre nincs megoldás, vagy eltűröd vagy nem. Nem tudom mennyi idős, de ha már felnőtt, akkor nem fog megváltozni.

Tudom, mert én is voltam többször ilyen helyzetben, a lány betegesen féltékeny volt, pedig semmi okot nem adtam rá.

2016. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eleve nem jönnék össze olyannal, aki betegesen féltékeny. Családomban volt ilyenre példa, és nagyon csúnya vége lett!


Ha nagyon menteni akarod a kapcsolatot, az egyedüli lehetőség, ha a párod szakember segítségét kéri, és akkor hosszú idő után javulhat a helyzet. Enélkül viszont garantáltan nem fog.

2016. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
33 eves o az a ki millio nő-n tul van! 1 honap mulva eskuvonk lesz de ujra elojott nala ez a feltekenysegi rohan amit valaotlan szemelyekhez kot es mar szamomra megalazo hogy ilyen dolgokkal vadol mikor epp hozza kotom az eletem! 😔
2016. ápr. 12. 06:31
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nehéz. Eddig nem volt ilyen?

Az elhagyás akkor ebben a szituban nem játszik, szóval az kilőve.

Akkor pszichológus kell, valami történhetett, vagy ez csak ilyen kapuzárási pánik, ami megoldódhat.

Nálam ugyanez volt, hogy valótlan személyekhez kötötte, meg már ha rámmosolygott egy csaj, vagy rámköszönt az utcán egy ismerős, akkor biztosan volt köztünk valami... Idegtépő. Egy ideig el lehet viselni, de ez egy idő után borzasztóan tud engem bántani.

2016. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ezek után hozzámész, magadra vess. A vak is látja, hogy fog ez végződni.
2016. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!