Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit tennétek, ha a barátnőtök nem tudna nektek menyílni, mert nem érzi, hogy elég fontos nektek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, mert nem a te barátaid. Inkább az a kérdés te mit tennél? Talán beszélgess vele erről, a félelmeidről, ha meg nem érdemes rá, akkor minek vagy vele?
2016. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Megsértődnék..
2016. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Éreztetném vele hogy mennyire fontos, jobban. De ha ezután sem akar megnyílni, csak ezt mondja hogy nem érzi hogy fontos számomra akkor szakítás....nincs értelme ezt a lelki dolgot játszani sokáig. Mert ennek lelki okai lehetnek.
2016. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Rögtön szakítanék. Minden ember eldobható/pótolható.

Ha egy kis lelki fájdalmat is okozok ezzel neki, már megérte. Hátha kicsit feldobja a dolog a kis életét. :)

Tudod, ma ez a divat! Kövessük hát.

2016. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Akkor felnyitnám.
2016. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont. Hiába mondja meg itt Neked 20 pasi a tutit, mert egyik sem a te pasid. Az, hogy férfiból vannak, nem azt jelenti, hogy ugyanúgy, egy sablon mintájára gondolkodnak...

Tud erről a pasi? Ha igen, az félsiker. A másik felét meg kettőtöknek kell összehozni, az igényeitek megfogalmazása, kimondása, egymáshoz igazítása révén. Hajrá. ;)

2016. ápr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mcpeti21 válasza:
Vannak srácok akik verik magukat, nem tudni mire?! Ezek félvállról veszik a dolgokat, velük nem tudsz mit kezdeni! Amig jolerzed magad addig jó de nem kene beleélni magad! Én intézetben nevelkedtem nem panaszkodom! Furcsa módon én kitudom mondani ami nyomja az agyam a szivem de sokszor nekem is nehéz mert nem tudhatom ha társamnak nem ilyen beállítottságú akkor felborul a csunya szóval hierarchia és nem érzi magát férfinek az ember! Kérdezz rá, de ne tévézés, játék vagy bambulás közben, jobb a fürdőben mert ott jár az agya és biztos hogy figyel!!!!😏
2016. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!