Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok így reagálna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok így reagálna ha ti készültök a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Kedden volt a szülinapja de tudtam hogy aznap nem tudunk találkozni. Vasárnap ùgy volt jön, vacsoràval ès tortával készültem de nem tudott róla, meglepinek szántam. Lemondta, nem tudott jönni. Ùgy voltam vele màsnap még jó a torta. Próbàltam könyörögni hogy jöjjön ha csak 10 percre is. 1 órára lakunk egymástól sajnos. Nem jött. Jövőhéten vizsgàzik egyetemen és tanulnia kell. Elegem lett. Kedden éjfélkor elküldtem a képet a tortáról hogy lássa készültem. Másnap vagyis a szülinapján írt hogy köszöni nagyon és sajnálja... valahogy arra számitottam volna hogy átjön elfújni a gyertyákat vagy valami. Egyedül eszem meg a tortát..
2016. ápr. 12. 10:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Egy torta plussz, egy pasi mínusz :P
2016. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyi. Ha torta már nem is lesz a legközelebbi talin, azért mond meg neki, hogy reméled átmegy a vizsgán és nyárra tervezzetek valamit :(


Ha szigorúan a tanulás miatt mondta le, akkor megértem és próbálom elfogadni a dolgot.

2016. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Honnan a fenéből tudta volna, hogy készültél?
2016. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálnám, hogy nem tudott jönni, és nagyon drukkolnék neki a vizsgákhoz. Szerintem én fogtam volna egy szelet tortát, és a szülinapján átvittem volna neki (figyelembe véve, hogy most nem ér rá ünnepelni, tehát szó szerint csak átugrok 10 percre, "puszi-puszi, jó tanulást, szeretlek, puszi, szia"). Őőő... ennyi.
2016. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Le is szakadna a képem, ha ezek után haragudnék rá, hisz nem tudta, hogy készültem. Miután lemondta, átugrotam volna a tortával egy maximum fél órára, majd hagynám tanulni és drukkolnék a vizsgákhoz.
2016. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

*átugrottam, elnézést


Borzasztó hisztisnek tűnsz, kérdező, még a végére halkan megjegyezném. Passzív-agresszitásból jeles.


Előző voltam.

2016. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Ez passzív-agresszív viselkedés, hosszú távon nagyon káros a kapcsolatra.

Mondtad neki legalább vasárnap, hogy miről van szó, hogy meg akarod köszönteni? Tudta, hogy ez neked milyen fontos? Ha nem, akkor rosszul kommunikáltad a dolgot. Ha igen, akkor ő nem vette elég komolyan és ez tényleg rossz.


Én a helyedben nem duzzognék és nem veszekednék, de elmondanám neki, hogy rosszul esett, hogy nem jött, mert sokat készültem rá.

2016. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Az exem nekem is szervezett meglepetést, de mivel nem tudtam róla, és mást beszéltünk meg előtte, ezért elég hamar véget vetettem az egésznek. Ez a manipulatív viselkedés és hiszti nagyon kiábrándító.
2016. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Neked leesett volna a gyűrű az ujjadról, ha megfogod a tortát, átmész vele és közlöd vele, hogy sajnálod, hogy nem tudtatok együtt ünnepelni, de a tanulásban legalább segíteni fog ez a jókora cukorlöket?
2016. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszéltétek volna, hogy készülsz, megérteném. De basszus, ilyen dedót... honnan tudhatta volna, hogy készítesz tortát? És akkor még a képet is elküldeni neki, hogy érezze magát szarul. Azt meg meg lehet érteni, hogy egyetemi vizsgahéten, ha komolyan veszi az egyetemet, akkor elb.sszon több, mint 2 órát az életéből "csak 10 perc" találozásra. Amúgy meg te is mehettél volna, mi akadályozott meg benne?
2016. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!