Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok így reagálna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok így reagálna ha ti készültök a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Kedden volt a szülinapja de tudtam hogy aznap nem tudunk találkozni. Vasárnap ùgy volt jön, vacsoràval ès tortával készültem de nem tudott róla, meglepinek szántam. Lemondta, nem tudott jönni. Ùgy voltam vele màsnap még jó a torta. Próbàltam könyörögni hogy jöjjön ha csak 10 percre is. 1 órára lakunk egymástól sajnos. Nem jött. Jövőhéten vizsgàzik egyetemen és tanulnia kell. Elegem lett. Kedden éjfélkor elküldtem a képet a tortáról hogy lássa készültem. Másnap vagyis a szülinapján írt hogy köszöni nagyon és sajnálja... valahogy arra számitottam volna hogy átjön elfújni a gyertyákat vagy valami. Egyedül eszem meg a tortát..
2016. ápr. 12. 10:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
57%

Ok,hogy egyetemre jár és jön a vizsgaidőszak..én is voltam egyetemista.

De nehogy ne legyen már 1-2 órája amig átugrik a barátnőjéhez...ennyire töketlen embernek akkor nő se keljen..

2016. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

Azért ne mondja nekem senki, hogy reggel nyolctól este tízig folyamatosan tanul a srác.

Nyilván a kiakadás eltúlzott, hiszen nem tudott a meglepiről a kérdező pasija, de azután, hogy elküldte neki a képet, hogy egyébként készült, nem lett volna szerintem olyan megerőltető átugrani a sütizés kedvéért.

(Én mondjuk simán megcsináltam ilyenkor azt is, hogy vittem a tanulnivalót, és ott voltam, párom gépezett, én tanultam, de legalább együtt voltunk, együtt vacsiztunk.)

2016. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is bunkó volt, de látom ezzel a véleménnyel vagyunk kevesebben. Nekem alapvető, ha bármilyen kis találkára elhívnak, elmegyek apelláta nélkül.
2016. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%
De ennyi erővel a kérdező is megemelhette volna a kis hátsóját, főleg ha ő akarja megünnepelni a srácot... mennyibe tellett volna? Ja, hogy az ő ideje fontosabb?
2016. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
55%

"jöjjön ha csak 10 percre is"


+ a 2x1 órás út + a kizökkenés a tanulásból.


Amúgy nem az ünnepelt szokott házhoz menni, hanem őt szokás meglátogatni és felköszönteni.


1. Nem kommunikálsz.

2. Lelkiismeret furdalást keltesz (manipulálsz)

3. A végén megsértődsz.


Gratula!

2016. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Igazából "furcsa" a kapcsoltunk. Én még soha nem voltam náluk.. Nem mutatott még be otthon. És nem tudom pontosan hogy hol lakik. Mindig nálam vagyunk mert én egyedül élek. Igazából a képet ilyen vészhelyzet miatt azért küldtem el mert azt gondoltam hogy akkor majd mégis átjön ha nem is sok időre. Mível ameddig nem mutattam meg neki, azt gondolta hogy csak úgy találkozni akarok vele miközben jövőhéten vizsgázik.
2016. ápr. 12. 20:33
 17/26 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok vagytok együtt? Ez nagyon furcsa, hogy még nem voltál náluk és be sem mutatott.
2016. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Mèg csak 2 hónapja de màr 3ève ismerem. Hát igen elég furcsa. Én nem akartam erőltetni, ő meg soha nem mondta hogt menjünk át hozzájuk. Mindig csak nálam mert hogy itt nyugi van és ketten tudunk lenni..
2016. ápr. 12. 21:23
 19/26 A kérdező kommentje:
Igazából most látom hogy facebookon belelölte hogy megy bulizni hétvégén.. szóval ezért is furcsa. Nem akartam számon kérni de a barátaira van idő de rám nincs amikor készülök neki?
2016. ápr. 12. 21:25
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát így már érdekes az eset, nekem is rosszul esne, ha bulizni tud menni a nagy tanulás közepette, csak velem lenni nem.
2016. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!