Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveslem az együttléteket?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy év után drasztikusan lecsökkent az együttléteink száma. Régen sokkal többet voltunk együtt. Bár akkor is én erőltettem jobban.


Ma már heti egy az átlag. Egy héten kb 3-4 napot vagyunk együtt. Ebből jó, ha egyszer szexelünk. Van, hogy kéthetente. Próbálkozni már nem szeretnék,hónapokig azt csináltam, baromi megalázó, amikor visszautasít és ahogy visszautasít.


Inkább játszik későig a telefonján vagy a gépen, és nem fárasztó a munkája. Ő 29 éves.


2016. ápr. 14. 21:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Eleinte mindketten akartuk, bárhol, bármikor. Fél, egy évig tartott ez az állapot talán. Később is bármikor vevő volt rá, de csak úgy hogy én kezdeményeztem, nagyon ritka volt a spontán ölelés, csók, vagy bármilyen közeledés a részéről. Évek múltán pedig teljesen kifulladt részéről az intimitás, illetve imád például együtt filmet nézni összebújva, együtt enni, együtt vásárolni, sportolni, bármi társas tevékenységet, de nekem ez nem elég.
2016. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lányok, lehet, valami illúziórombolás van nálatok, nekem volt egy barátnőm, neki volt egy olyan stílusa, hogy még amikor nem is volt kedvem hozzá, akkor is előhoztam belőlem az állatot. Nem szexi ruha, meg egyéb hülyeségek, hanem egyszerűen...spontán szex. Feldobta a témát, a leglehetetlenebb helyen, időben, és fantáziával.

Meg ennél az előre megbeszéljük, hogy szex lesz, ennél nagyobb libidócsökkentő dolog nem nagyon van.

A látvány a fontos, de nem kell ehhez venni semmi különlegest.

2016. ápr. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"baromi megalázó, amikor visszautasít és ahogy visszautasít"


Itt ez a gond! Nem lennék (már) olyan emberrel, aki megaláz! Az belefér, hogy átmenetileg eltérőek a szexuális igényeink, mindenkinek lehetnek nehezebb időszakai betegség, stressz, vagy bármi más miatt, amikor a szex az utolsó, ami eszébe jut. Viszont ha valakit szeretek, akkor ezt úgy jelzem neki, hogy ne legyen megalázó. Nekem is volt olyan időszakom, amikor kevésbé kívántam a szexet: ekkor higgadtan elmagyaráztam a páromnak, hogy mi a gond és kértem a türelmét. Megkaptam, és így onnan tudtuk folytatni, ahol abbahagytuk, mikor rendeződtek a problémák.

Előző kapcsolatomban viszont megalázó visszautasításokban volt részem, és így sérült az önbizalmam, nekem is elment a kedvem a szextől. Leszoktam a próbálkozásokról.

Úgy általában a kapcsolat minőségét jelzi, hogy ki hogyan kezeli a konfliktusokat. Ha valaki megalázóan bánik a társával, az őt minősíti. Én már képtelen lennék ilyen emberrel lenni, hiszen ez azt jelzi, hogy semmibe veszi az én igényeimet, érzéseimet.

2016. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

12-es, értem mire akarsz kilyukadni, de van akinél ez egyszerűen képtelenség. Mission impossible!

Te tudnál kezdeményezni úgy együttlétet, hogy valaki folyton a monitort bámulja és ha megpróbálod lepajszerezni a bemátrixosodott tekintetét a monitorról, akkor finoman szólva is elküld a sunyiba?

Az x-edik visszautasítás után már az ember inkább nem erőlteti, mert a végén még veszekedés lesz...

2016. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 omba ***** válasza:

Tudod, az elején mindenki "viselkedik", igyekszik... már megszerzett, és nem fárasztja magát veled...

Jó a felvetésed, mi lesz ebből 2 év múlva, 10 év múlva... de hát tudod: évi kettő.

Ha az én kedvesem elindul az ágy felé: Ctrl+Alt+Del

2016. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!