Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem miért nem akarja az anált?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem akarja az anált?

Figyelt kérdés
A barátnőm előttem sok fiúval csinálta a szex ezen formáját. Miután mi összejöttünk, ő kérdezte, hogy én szeretem-e, mert ős igen. Nekem is feltűnt, hogy nagyon fel lehet izgatni azzal, ha hátul fogom meg, vagy az ujjammal izgatom a hátsó bejáratot. 2x csináltuk azóta, már 2,5éve együtt vagyunk. Mindig arra hivatkozik, hogy túl nagy a méretem ahhoz, hogy neki jó legyen. Időközben az is kiderült, hogy állíítása szerint a konkrét anált annyira nem is szerette soha, csak az aktuális partner kedvéért csinálta, hogy nehogy kevés legyen neki, amit a barátnőmtől kap. Így szépen beletörődtem, hogy neki ez nem is igazán jó, meg az én méretem is nagy neki a tapasztalat alapján, így elhessegettem a gondolatot. Tegnap viszont újra szóba került ez a téma, mondtam neki, hogy hát már 2x csináltuk, szóval nyilván tudja, hogy neki nem jó. NEM IS EMLÉKEZETT RÁ!!! Nagyon kibuktam, hogy persze az megmaradt neki percre pontosan, hogy más mikor nyomta popsiba, velem nem akarja, mert nagy vagyok, meg nem is szereti, de arra nem emlékszik, hogy kipróbáltuk volna. Kérdésem, hogy ezen én jogosan vagyok kibukva, vagy hagyjam az egészet a francba és örüljek, hogy jól elvagyunk? Engem kicsit zavar, hogy ennyire felejthető vagyok...

2016. ápr. 15. 07:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A csajod egy vetítős, kamuzós kis szájhős. Lesznek még gondjaitok.

Anál? Persze, hogy élvezem, én vagyok a szexi, dögös istennő, aki a mai kor elvárásainak megfelelően bevállalós és tapasztalt, már 100 pasival csináltam.

Ajj, hány éves amúgy?



Pedig nem egyszerűbb lenne megmondani, hogy bocs, de nekem ez nem jön be?

2016. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Na ezaz! Ha nem jönne be neki, nem csinálta volna évekig mással... Tudom, hogy szereti. Am 26 éves.
2016. ápr. 15. 10:47
 13/19 anonim ***** válasza:
35%

dehogy szereti ? komolyan te szeretned?

a fenek nem arra valo

szerintem egyezetek meg o teged fenekbe dug egy szep eszkozzzel es utana te ot

Egy no es egy ferfi feneke nem erre valo

a homoszex is csak szugsegbol hasznalja mas nem leven

2016. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül erről van szó.

Valószínűleg a többi pasi olyan volt, hogy simán nyomatták neki, hogyha nem análozik velük, akkor elhagyják. Gondolom, te ennél sokkal normálisabb vagy, nem erőlteted, pláne nem fenyegeted.

Valójában szerintem nem kedveli, kényszerből tette. Veled nem érzi ezt. Ezen nem kiakadnod kéne, hanem ugyanúgy szeretni őt továbbra is, mint ahogy eddig tetted.

2016. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Biztos nem élvezi... Kb 1perc alatt elélvez, ha hátul nyúlok hozzá. Szerintem arról van szó, h ő ajánlotta fel másoknak, mert nagyon szerette őket, azokat, akik simán átvágták hetente. Ő jobb akart lenni mindenkinél. Amikor mi összejöttünk, ő ajánlotta nekem is... Nem én kértem. Soha nem erőszakoskodok vele, soha nem nyaggatom ezzel. Elhagyni meg pláne nem akarom emiatt. Hülyesége az egész valószínűleg, csak megérteni szeretném, mert amiket ő mond, az elég összevissza...
2016. ápr. 15. 11:46
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésként, vagy ilyesmi, de biztos vagy abban, hogy tényleg elélvez tőle? Nem lehet, hogy azt is megjátssza?
2016. ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, kacagok.


kérdező, minden mondatoddal megerősíted, h a csaj, csak előadta magát, hogy így-megy úgy szereti az anált, ajánlkozott, h lenyűgözzön (be is jött) és közben reménykedett, hátha kihagyod. De te élnél a lehetőséggel, na ez neki gáz, de már most hogy hátráljon ki? Hiszen beígérte az anált. Hül.ye pitsa, így járt, kúrd szét a seggét, majd máskor meggondolja 2x, mivel menőzik :DDD

2016. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
jogosan vagy kibukva...de örülj neki így többször probálhatod vele. van aki egyből elutasitja és van aki az első probálkozás után offolja.
2016. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az elég fura, hogy azt mondja, hogy nem emlékszik arra, hogy próbáltátok....Mert ha mondjuk aztmonndan, hogy nem akarja ezért és ezért, az oké, de ez így engem is bántana.


Amúgy az engem is elképesztően izgat, ha a párom kézzel izgatja a popsimat, és én is pillanatok alatt elévezek így szex közben, ennek ellenére nem szoktuk így szexelni....mondjuk meg kell jegyeznem, nem rajtam múlik. Korábbi kapcsolataimból van anális szex élményem, azok is alapvetően jók, de maga a behatolás és a szex kevésbé izgató számomra, mint az előtte lévő rész. Lehet, hogy a barátnőd is így van ezzel...

27N

2016. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!