Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok megrúgná a saját kutyáját, mert veszekedtetek és emiatt ideges?

Figyelt kérdés

Amúgy engem nem bántott soha, nem agresszív alapjáraton, de veszekedéskor vannak dühkitörései, amikor vagy a falba üt bele (már tört el a keze így) vagy ajtót csapkod stb.

Ezt már jeleztem neki, hogy nem kéne és állítson magán, de ez a kutyás dolog már nekem túl sok volt...

Mondta hogy nem büszke magára, de azért könnyebben túlteszi magát rajta mert szerinte az állat nem egyenlő az emberrel.

Amúgy nagyon szereti a kutyákat ezért is döbbentett le a dolog.

Pont sétálni vittük őket veszekedés után és közben és húzott a kutya és nehezen tudta visszafogni és ekkor történt a dolog...



2016. ápr. 17. 13:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én tőből kiszakítanám a lábát annak a féreg barátodnak!

Ilyenkor esetleg nem akarja eltörni a keze helyett a saját lábát???


Jobb lenne annak a kutyának valami másik gazdát keresni.

A barátod nem érdemli meg azt az állatot.


Te meg szerencsétlen vagy, hogy egy idegbeteggel jársz. Te ezt élvezed? Miért nem hagyod már ott? Szeretnéd, hogy a te kezedet is eltörje?


Én mondjuk ebből az egészből csak a kutyát sajnálom, téged nem, mert te tudsz az életeden változtatni, de az a szegény állat nem tud.

2016. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg őt rúgnám ki. Undorító. Párom is hirtelenhragú, de sose tenne ilyet, kimegy elszív egy cigit aztán megszeretgeti a macskát. Dühében se jutna eszébe belerúgni. Sose terveznék ilyen agresszív bunkó emberrel. Attól, hogy a kutya nem ember még nem kell boxzsáknak tekinteni. Mellesleg ha erősebben rúg az már állatkínzás.
2016. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes, hogy senkiben nem merült fel, hogy esetleg nem kellene, ennyire felidegesíteni.

Miért gondoljátok azt, hogy egy embert szabad a végletekig idegesíteni, és ezt neki csendben, tűrnie kell?

Egyébként igazatok van, arra a rúgásra nem a kutya szolgált rá.

2016. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
13-as, egy gyenge idegzetű embernek nem kell sok, hogy elkezdjen őrjöngeni. Nem mások a hibások, hogy ő egy ideghulladék.
2016. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mivel imádom a kutyákat és mert ők is ugyanolyan érző lények mint az emberek, így ha a párom belerúgna a kutyájába abban a pillanatban véget vetnék a kapcsolatunknak és valahogy a kutyáját is próbálnám megvédeni tőle, mert ez nem normális dolog, ez állatkínzás
2016. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem volt olyan nagy rúgás, nem lett tőle semmi baja, viszont biztos fájt neki.

Én a kicsi nevelő célzatú ütést is elfogadhatatlannak tartom. Engem is fel szoktak idegesíteni, ha nagyon ugrálnak és én is ugyanolyan ideges voltam a veszekedés miatt, mégse tudnám soha megütni egyiket sem. Mondjuk én nem is tartom az állatokat alacsonyabb rendűnek...

Soha nem fordult még elő ilyen eddig, de még egyszer nem nézem el az tuti biztos...

2016. ápr. 17. 14:51
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt szólnám, hogy többet nem lenne a párom. Főleg, hogy ez az agresszivitás rendszeres dolog.

Legközelebb meg az én kutyámba, macskámba rúgna bele? Jól is néznénk ki. Azt meg is bánná. Utána majd jönnék én vagy ha lenne gyerekünk, akkor az... Az ilyen dolgok nem állnak meg a tányéroknál meg a kutyáknál...

2016. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Én is nagyon szeretem az állatokat. Csak én nem vagyok elvakult.

Mi a párommal döntöttünk úgy, hogy háziállatunk lesz, és nem a párom helyett lett háziállatom.

Nekem a gyerekeim miatt vannak állataim (kutya, macska, stb...), és nem a gyerekek helyett.


Sok lánynak azért van kutyája, mert szerintük "jobb", mint egy pasi. De igazából azért nincs normális párkapcsolatuk (pasijuk), mert a kutyájukat többre tartják.

Csak eszembe jutott: Van olyan fiú, aki kutyát tart barátnő helyett? Még nem láttam egyet sem... :-(

Lehet szeretni az állatokat, de az értékrendet nem szabad felborítani. Egy kutyától soha nem lesz gyereke senkinek (remélem), és soha nem fog eltartani senkit sem, stb... Hízelegni azt tud :-), de ezzel nem pótolhat egy társat. Nem lehet a kutya a társatok a férfiak helyett.


Ne tűrjétek, hogy bárki is bántsa az állatokat! De ne higgyétek azt, hogy egy fiúval/férfivel is bánhattok úgy, mint egy kutyával. Zárd be a pasidat, és a kutyádat is (külön, külön) egy napra, és este nézd meg, hogy melyik fog jobban örülni, hogy megjöttél. Ez egy nagyon fontos különbség!!!

És azt se gondoljátok, hogy a férfi a sok "elhanyagolás", "megcsalás", szóbeli bántalmazás után, kedvesen, türelmesen fog loholni utánatok.

Kutyát tartani könnyű, főleg ha apuci fizeti a költségeket, és van más, aki ha kell "leviszi" helyettetek. De egy párkapcsolat ennél sokkal nehezebb, és bonyolultabb.


Minden embert fel lehet idegesíteni, annyira, hogy üssön. A válaszokat elnézve úgy látom, hogy szinte mindenki megütné a pasiját, igen a pofon, a felkarba ütés is számít, vagy már meg is tette, ha az nem fogadna szót, vagy rosszat szólna, főleg ha még bosszantana is. Az a baj, hogy nálatok csak az az agresszió ha titeket/kutyákat bántanak, de ha ti bántatok, az nem probléma.


Persze, változó az ingerküszöb. A nőké a pasijukkal szemben, rendkívül alacsony. De azt mindenkinek tudnia kell, aki felbosszant valakit, hogy mikor kell megállni. Nem muszáj a végletekig provokálni.

Sajnos a törvény csak a testi bántalmazást bünteti, és azért is csak a férfiakat. Igaz, hogy ők nagyobbat tudnak ütni, viszont a nők sokkal többször ütnek. Arról nem is beszélve, hogy a férfiak csak nagyon ritkán bántják lelkileg a nőket, miközben a nők szinte folyamatosan, sértegetik, lelkileg bántalmazzák a párjukat. Persze ezt már nem veszik észre, és főleg nem ismerik el.


Az ő szemében a szálkát is, de a saját szemében az erdőt sem látja.

2016. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
nem szabadna ilyet tennie :(
2016. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!