Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik az a VALAMI a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az a VALAMI a kapcsolatomból!? Véleményeket tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok. 14 éves koromba ismerkedtem meg az előző párommal akivel 5 évig voltam együtt. Lassan 1 éve szakítottunk, nekem előtte nem volt más, a kapcsolatunk szinte testvéries/baráti volt mint szerelmi.


Most 8 hónapja együtt vagyok a mostani párommal. 2 hónapja össze is költöztünk. Olyan nagy mértékű problémák nincsenek a kapcsolatunkban: (nincs vita, hangos szó, se megcsalás, se féltékenység)

De azt érzem, hogy valami még sincs rendben valami hiányzik. Valahogy ezt úgy tudom megfogalmazni, hogy van Ő és vagyok Én és ez a kettő dolog nem találkozik.( pl azt mondja - Elmentem majd jövök.. Fogalmam sincs, hogy mit csinál egy nap. Van mikor kérdezem annyit mond dolgoztam.)

Szex működik.. Azt hozzá tenném, hogy én eddig senkivel sem élveztem az együttlétet, vele jó. (3 személlyel volt szexuális kapcsolatom)


Ő azt mondja hogy nincs probléma a kapcsolatunkban. Ő teljesen más családi helyzetből jött mint én, szüleivel testvérivel szinte nincs is kapcsolata ami nekem furcsa nálunk nagyon nagy a kötődés a családba és nem szégyen az érzéseink felvállalása


Én vagyok a telhetetlen vagy sokat várok el? Mi az a VALAMI amit érzek legbelül, hogy hiányzik? Érdemes folytatni így?



2015. okt. 15. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát azért együttélésnél furcsa, hogy azt mondja elmentem majd jövök, az ember a lakótársának adja ezt elő így. Mi van ha istenőrizz történik vele vagy veled valami, azért jó ha a másik tudja kb ki hol van.

Lehet ő így szokta meg/ látta otthon s neki így normális, vagy lehet nem szerelem ez.

2015. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.


Igen sajnos ő ilyen családból jött eleinte nem is köszönt ha hazajött csak elkezdett pl enni vagy fürdeni.


Én is ettől félek, hogy ez nem szerelem.. De mitől szerelem egy szerelem?

Vele lehetne egy nyugodt életem de úgy érzem, hogy ez így üres.

2015. okt. 15. 10:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Próbáltál már beszélgetni erről vele?

Mert valószínűleg,ahogy te is látod,pont a neveltetéséből adódik az egész.De idővel ezen tud változtatni ha akar.

2015. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze, én szeretek mindent megbeszélni utóbbi 3 hónapban 3* ültem le vele beszélni. De szerintem nem érti. Nekik családi gazdaságuk van sokat számít neki a pénz, és mindig erre fog mindent hogy neki sokat kell idegeskednie nincs ideje 100% ig a kapcsolatra figyelni.


És nem érti, hogy nem erről van szó, hanem arról hogy "elmegyünk egymás mellett". Nincs az az érzés bennem, hogy mi egy pár vagyunk, hogy bármit megoszthatunk egymással.

2015. okt. 15. 10:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki konkretan, h koszonjon! Kerdezz ra, hogy miket csinalt aznap. Nincs baj a kapcsolattal. Egyszeruen egy szukszavu embert fogtal ki. Az ilyet kerdezni kell tobbet. Egyebkent megbizhato es szeret Teged! Csak nem mutatja ki olelessel vagy szavakkal. Volt ilyen pasim. Hidd el, egy parnak gondol es nagyon szeret Teged. N
2015. okt. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem ő a te embered.

Nem egy hullámhosszon vagytok!

2015. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De az milyen már hogyha úgy kell megkérni ezekre a dolgokra ezeknek automatikusan kellene jönnie szerintem, és ezzel nem is lenne bajom ha azt éreznem hogy egyek vagyunk.
2015. okt. 15. 13:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Pontosan.Ezért írtam,hogy nem illetek össze,de ha értené és hajlandóságot mutatna rá,akkor esetleg lehetne változtatni rajta.De így ez veszett fejsze nyele szerintem.
2015. okt. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezek ezek a dolgok sajnos...
2015. okt. 15. 13:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a valami amit hiányolsz, lehet hogy a szerelem. Nekem eddig csak olyan kapcsolataim voltak, amikből hiányzott ez az érzés,de már lassan nem érdekel az egész. De az is lehet Kedves Kérdező, hogy csak a kommunikáció, az odafigyelés, az érzelmek felvállalása hiányzik neked a párodtól. Próbálj meg beszélni vele ezekről! Tényleg elég fura, ha nem köszön mikor hazaér, vagy hogy nem meséli el hol volt, mit csinált...
2015. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!