Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szamit megcsalasnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szamit megcsalasnak? Egyetlen napot voltunk kulon, o szakitott velem es este mar leis fekudt egy masik faszival.

Figyelt kérdés

10 honapja es 6napja vagyunk egyutt nagyon szeretjuk egymast, es nem tudunk meglenni egymas nelkul.

Abbol indult ki a veszekedes, hogy tulsagosan is aggodok erte. Volt mar par veszekedesunk de nem komoly, utana egybol kibekultunk. Arra hivatkozik azert fekudt le massal mert ugy velte, hogy mar nem fogunk kibekulni.

Mikor elmondta nekem masnap, hogy mi tortunk nem jotottam szohoz, ugy voltam vele, hogy soha tobbet nem akarom latni, de megis bennem volt azis, hogy nagyon szeretem.madnap este beszeltunk a dologrol amit csinalt, es elsirta magat.

Nem tudtunk dullore jutni, sot meg idot sem tudok neki adni, mert nem birnank ki egymad nelkul.

Igy ugy dontottem itt maradok vele es meglatom hogy viselkedik vele ezek utan. De ennek erdekeben felhuztam magunk elott egy falat amit nem tudok atlepni, mert egyszeruen faj amit csinalt....

Es probalok egy kis tavolsagot tartani, de nagyon nehez..

Napok ota gondolkodom, hogy mit csinaljak, hogy s tovabb, de foggalmam sincs. Meg ennyit, hogy madnap este mikor megbeszeltuk, az agyam azt mondta 70%ban hogy hadjam az egeszet a francba es menyj haza, a szivem meg azt sugta 30%ban hogy varjak es adjak neki idot, mert ois szeret es enis szeretem.

Szoval akkor, Adjak-e neki megegy eselyt es folytatjuk ugy ahogy regen, vagy inkabb hadjuk az egeszet a fenebe es soha tobbet nem akarom latni. ???



2016. ápr. 18. 09:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
17, 18.vagyok, szerintem el akarta a saját figyelmét terelni a csaj, és mással vigasztalódni, hogy addig se figyel őrá, mármint a kérdezőre. De amúgy légyszi, kérdező, mondd meg, mi a döntés; csak mostmár nagyon érdekel,
2016. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
*Jaaa,de várjunk, efölött elsiklottam, hogy ő szakított veled. Akkor lehet, hogy kicsit fel akarta pezsdíteni a szexuális életét, és kicsit lenni mással is, utána lehet, hogy ez volt a terve, hogy majd visszakönyörgi magát hozzád, mert amíg nem vagytok együtt, így nem számít megcsalásnak, pedig ő rágerjedt -bocsi ,most nem tudom más szóval - egy másik pasira, ja de van, hogy "megkívánt" valaki mást, és akkor meg akart csalni, de azt nem akarta megtenni veled, mármint akart, késztetést érzett mással is lenni, de megcsalni nem akart, mert nem akart ilyen jellegű fájdalomnak kitenni téged, meg hogy esetleg szégyenben érezd magad, hogy így átejtettek, vagy esetleg azt megelőzendő, hogy ő érezze magát szégyenben, szóval így nyugodt lelkiismerettel lehetett mással, azután, hogy kimondta, hogy szakítotok.
2016. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Csak annyit en jol ismerem azt a gyereket akivele lefekudt, vegulis beszelni nem beszeltem vele, de neki meg nem voltak komoly kapcsolatai, mert csak egy eszakas kaladokat szereti.

A "parom" baratnoje akart a gyerekkel lefekudni de megelozte....

A srac 18 eves.

2016. ápr. 19. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!