Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem oké ez?

Figyelt kérdés

Mondtam a barátomnak,hogy én szakítanék(ő tett dolgokat,tehát a viselkedése miatt,de nem csalt meg vagy ilyesmi),mire kérte hogy találkozzunk,meg akarja ezt beszélni,belementem.

Mire azt akarja hogy én menjek hozzá,ő nem jön hozzám,mert most pihen(nagyon közel lakunk egymáshoz),igen,dolgozik,kb háromig,de nem tudom,akármennyire is pihenek,azért ha én hibáztam,mennék ahhoz akit szeretek,megbeszélni a dolgokat,nem őt rendelném magamhoz,mert én pihenek...



2016. ápr. 18. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem oké. Én megmondanám neki, hogy én itt befejeztem, ha bármi hozzáfűznivalója van, akkor azt a mai nap folyamán még közölheti, otthon leszek. Ha nem jön át, akkor szerintem egyértelmű a helyzet.
2016. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ma valami meccs, nem tudjátok?
2016. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Most meg azzal takaródzik hogy már nem egyedül vagyok itthon(valóban már nem),de egyrészt több mint egy órával korábban hívtam,másrészt idejönne és elmehetnénk sétálni,közbe beszélni...

2016. ápr. 18. 18:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak szerinted... Ha akar valamit, tolja oda a seggét. Szerintem van szobád, be tudjátok zárni az ajtót. Ha nem üvöltöztök, nem hiszem, hogy bárkit is zavarna, hogy ott beszélitek meg (se titeket, se másokat, akik otthon vannak).

Szóval én már most elkaszálnám ezt az egészet, mert ez el3g felháborító viselked3s.

2016. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igyatok együtt, sok közös program ne legyél unalmas, senki nem akar unalmas pasival együtt lenni vagy lány vagy mivagy.
2016. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem vagyok unalmas,pont én szerettem volna hogy csináljuk közös programokat,bármit amihez kedve van,de nem igen akarta,max egyszer kétszer.

2016. ápr. 18. 19:03
 7/10 anonim ***** válasza:
hívjon fel telefonon,ha van még mondanivalója(NE MENJ EL HOZZÁ)
2016. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdekli hogy szakítottál vagy otthagytad.Ő nem fog tenni semmit mert nem érdekled.

Én hagynám az ilyet.

2016. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt tettem,amit az első írt,mondtam hogy jöjjön hozzám ma vagy hagyjuk,de a reakcióból ítélve valóban nem fog...
2016. ápr. 18. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de én inkább átmennék hozzá. Ha olyan lesz a helyzet, akkor tőle akármikor le tudok lépni, viszont az nem biztos, hogy ha én mondom neki, hogy akkor most menjen el, akkor elmenne. szóval menekülési lehetőség tőle van, ha te vagy otthon, akkor nagyon nincs...
2016. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!