Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kimennetek kulfoldre modellkedni par honapra, ugy hogy baratotok van? 18/L

Figyelt kérdés

Nagyon donteskeptelen vagyok. Ugy nez ki, kimehetek az ugynoksegem altal 2-3 honapra kulfoldre modellkedni.

1,5 eve vagyok egyutt a baratommal, es egy hetet alig birunk ki, hogy ne lassuk egymast.

Ti mit tennetek a helyemben?



2016. ápr. 18. 18:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
biztos modellkedni mennél?:P
2016. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Ki!

Meg fogod bánni utólag, ha elszalasztod.

2016. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Amúgy hova kell utazni és a barátid hol lakik? Iskola köti ide?
2016. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Japan vagy Gorogorszag. Meg nem tudom. A baratom 30 km-re lakik de egy varosban jarunk iskolaba szoval szinte minden nap talalkozunk, ha tudunk.
2016. ápr. 18. 18:51
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Ő mit szól ehhez? Beszéltél már vele erről? Egyébként szerintem hiba lenne kihagyni. Pár hónap nem a világvége, éa majd skypeoztok addig :)
2016. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Hát a Görögország nem vészes, mert közben is hazajöhetnél pár hetente.

Én Japánt magam miatt nem merném, félnék olyan messzire utazni.

Te mennyire vágysz erre?

2016. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%

Én nem mennék ki, de csak azért, mert engem annyira nem is vonz a modellkedés téma, és utálok távol lenni az otthonomtól :-D


De te ha nagyon szeretnél kimenni, akkor szerintem menj! A barátod szerintem megvár, ha igazán szeret! Tudod hogy tartja a mondás: " Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tetted meg! " :)


P.s : Azért járj utána, hogy 100%-ban biztonságos e a munka! Annyi rémhírt hallani...

2016. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%
7: Nyilván, ha szerződésben áll egy modellügynökséggel egy ideje, akkor nem csak vonzza a modellkedés, hanem csinálja is.
2016. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Hát én akkor se mennék ki, ha nem lenne barátom...
2016. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Semmiképp sem. Főleg nem, mert teljesen eltérítene a tanulástól(főleg, ha amúgy sem vagy egy szorgalmas ember), továbbá ez csak a kezdet. Ha egyszer kimész, lehet onnantól szinte soha nem leszel itthon vagy lehet, hogy egy óriási traumaként éled meg, mert 1 hét múlva elkezd hiányozni a párod és nem tudsz hazajönni hozzá, mert aláírtad a szerződést. Onnantól minden nap rengeteg casting, folyamatos igénybevétel. Nem olyan, mint egy nyaralás. Elég erős jellemmel és nyelvtudással kell rendelkezni, hogy rendezni tud magadban a helyzetet és élni tudj odakint.
2016. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!