Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kimennétek így a párotok elé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimennétek így a párotok elé, vagy nem?

Figyelt kérdés
a barátom külföldön volt 2 hétig. Holnap jön haza. Én nem a fővárosban lakom, ide csak csütörtök éjjel érkezik meg, de nem tudunk együtt aludni, mert két külön városrészben lakunk és nem jár busz. Megnéztem a taxit de kb 5ezer forint lenne. Ennyi pénzből el tudnék menni érte Budapestre, h a reptéren várjam és együtt jöjjünk haza. Szerintetek? Különben csak másnap reggel tudnánk találkozni. Lehet h elvette az eszem a szerelem, de úgy hiányzik és tudom h a reptéren két órát kell majd még várnia mire jön haza vonat és úgy szeretnék akkor már vele lenni...
2013. jan. 1. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj ki elé. Én is pont nem rég vártam rá a reptéren, igaz én pesti vagyok. Biztosan örül majd neked:)
2013. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá pénzed és ő is örülne neked, menj!
2013. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Előtte nem ártana megbeszélni vele, nehogy aztán te lepődj meg....
2013. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ha mondanám h kimegyek le akarna beszélni a pénz miatt...de dolgoztam eleget az utóbbi időben.

Nem hiszem h lenne min meglepődnöm, minden nap órákat beszéltünk és tudom h szeret

2013. jan. 1. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen smucig emberek vannak... ne menj ki és vásárolj az aldiban
2013. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is vonattal mennék elé, nincs kocsim
2013. jan. 1. 13:44
 7/7 A kérdező kommentje:
kimentem elé, meglepetésből. Jól sült el, nagyon nagyon örült nekem :)
2013. jan. 7. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!