Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a pasim még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a pasim még ennyi idő után sem akar összeköltözni?

Figyelt kérdés

Amellett hogy arról álmodozik hogy lesz egyszer gyerekünk, meg utalgat rá hogy meg akar kérni, az összeköltözéssel még csak annyit foglalkozott gondolatban hogy "majd helyet kell csinálni a ruháimnak" és "hozzá kell szoknia a gondolathoz hogy a haverok nem jöhetnek át éjszaka bulizni".

8 hónapja vagyunk együtt. Van még jövője a kapcsolatunknak? Várjam meg az évfordulónkat és ha addig sem történik előrelépés akkor szakítsak? Mi a módja ennek? Ez az első hosszabb kapcsolatom, egy héten egyszer látom és már elegem van nagyon :(


2016. ápr. 19. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok, barátommal lassan másfél éve együtt, de még mi sem bútoroztunk össze, pedig nem lenne különösebb akadálya, mivel mi naponta találkozunk. Minden nap nálam alszik albérletben (mondjuk kb havi 2 nap kivétellel, amikor hazamegy), amúgy kolis, de ott nem alszik. Ezt csináljuk több mint egy éve, nyáron volt pár hét szünet amikor otthon volt, de akkor is beszéltünk minden nap. De még így hogy biztosan tudjuk, hogy jól elférünk egymástól és közel 2x annyi ideje csináljuk ezt, mint ti, még mindig nem lakunk együtt és ez se baj még se szerintem se senki más szerint aki ezt tudja. Ha a következő fél évben is minden jól megy, akkor már talán szeptembertől nem megy vissza koliba, de még akkor sem biztos. Még ha kicsit átpakolászok helye is lenne a dolgainak akár most is és egyébként se szoktam itt bulizni.


Na kb azt akarom kifejezni, hogy a ti esetetek messze nem durva. Azért másfél-két év után már el szoktak a párok gondolkodni, hogy össze kéne költözni a közeljövőben. De ha 8 hónapja vagytok együtt és heti 1x találkoztok az NAGYON NAGYON NAGYON KEVÉS. ha feltételezem, hogy ilyenkor mondjuk 2 napot vagytok együtt az jó esetben kb 80 együtt töltött nap, de legyen 100... De azért akkor sokat mondtam. Ha csak az éjszakákkal számolunk (mert nem vagy ott péntek reggeltől vasárnap estig, csak mondjuk péntek este-vasárnap este), akkor kevesebb... Összehasonlításképpen egy pár akik heti 5 napot vannak együtt másfél évig (ami kb reális, hogy lassan össze kéne költözni) azok legalább 400 napot együtt töltöttek. Az 4-5x annyi idő. Nem mondom, hogy nem lehet hamarabb, mert de ,elhet másfél hónap után is, és persze, működhet az is. De amikor már "úgy illene" az valahol ott kezdődik. Azért ha valaki még 5 év után sem akar az mindenképpen necces, ha 3 év után nem akar, az már gyanús, de ha másfél-két év után még csak terv, az tök reális, ahogy látom ismerősöknél is ebben a korosztályban.

2016. ápr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Másfél éve vagyunk együtt. Havi egy hétvégén látjuk egymást. Dolgozunk,ezer kilométerre egymástól. Szeretetben,hűségben de viberen tartjuk a kapcsolatot.még jobban szeretjük egymást,mint mikor két hetente találkoztunk. Ne sürgesd,éld az életed.lazulj le. Görcsből nem megy semmi
2016. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!