Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kikészít a barátom a viselkedé...

Kikészít a barátom a viselkedésével. Nem tudom mit kezdjek vele. Félek hogy bántani fog. Segítség (? )

Figyelt kérdés

Egy iskolába járunk és nekem már több hónapja barátom. Nem szerelmi hanem barát, lelkitárs. Az elején is furcsán viselkedett. Sokat röhög rajtam és azon ahogyan gondolkodom. Ezen felül kihasznál kér tőlem segítséget tanuláshoz stb. Én nem tudok vele mit kezdeni. Hol imádom mert megmosolyogtat és szerintem sokra tart okosnak, szépnek. Máskor meg csak nevet a mondataimon meg úgy érzem érzelmileg kihasznál. Olyankor nagyon nem szeretem sokszor mondtam neki hogy nem leszek a barátja és csak nevetett!!! Ez nagyon rosszul esik nekem. Az a baj hogy nem tudom hova tenni a barátomat. Néha kedves máskor meg nem. Valami mentális baja lehet? Én már ezt nem értem. Mindketten húsz évesek vagyunk.


Ja és példák:


Mondom neki hogy nála okosabb ember nincs is a világon erre elkezd nevetni és hosszú nevetőgörcs után megköszöni.

Vagy például mondtam hogy menjünk el buliba erre ő azt mondja hogy ketten nem. Ilyenkor haragszok rá.


Na valaki írja már meg hogy mit tegyek? Menekülnék ettől a gyerektől de sajnos tapad rám úgy érzem. Sőt még este 8-9 kor is hívogat és ha nem veszem fel a telefont akkor még én érzem rosszul magam hogy keresett de nem akarom felvenni!



2015. febr. 5. 22:15
 1/3 anonim válasza:
0%

az ilyen emberektől menekülni kell. akkor is, ha tapad rád. tudom, hogy nehéz, de muszáj. amíg nem lépsz nyugodtan hülyét fog belőled csinálni. és ne érezd magad rosszul, azért mert ezt csinálod. a saját érdekedben teszed, ezt ne felejtsd el.

amúgy bocsi, hogy ezt mondom, de elég fura agyerek. így a leírtak alapján is eléggé úgy hangzik, mintha valami nem passzolna. ha rosszul érzed magad azoktól a dolgoktól, amiket csinál, mindenképpen hagyd. főleg, ha már meg is fordult a fejedben és csak azért nem tetted eddig, mert tapad rád. na ez nyilvánvaló ok a menekülésre :D bocsi ha kicsit érthetetlen lett

2015. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nevet, nem biztos hogy rajtad nevet, gúnyolódik vagy ilyesmi. Lehet csak valamiért viccesnek találta, pl a szituáció, vagy ahogy mondtad, vagy eszébe jutott róla valami. Nem hiszem, hogy bántani akarna vele. De talán kérdezz ilyenkor rá : "Ez most miért ilyen vicces?"


Amugy te lány vagy, ő meg fiú? Vagy most hogy van ez? :)

2015. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Nagyon köszönöm a tanácsodat! Mondom majd neki hogy ne barátkozzunk. Köszönöm még egyszer. Én is így érzem hogy csak szemétkedik.


Második válaszoló: Én is fiú vagyok meg Ő is!

2015. febr. 5. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!