Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sokáig hanyagolt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sokáig hanyagolt, fogok tudni még ezután vele együtt nevetni?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk nagyon kalandosan indult, 1 éven keresztül mindig mentünk ide-oda, új helyekre, új dolgokat próbáltunk ki, közös élményeket szereztünk. Azonban most már néhány hónapja azt érzem, hogy hanyagolva vagyok. Tudom, hogy nagyon szeret engem, és ezt tudatja is velem, de sokkal több időt tölt a hobbijával, mint velem. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy mindig együtt vagyunk, így természetes, hogy a hobbijával is törődik, de az utóbbi időkben sajnos már nem foglalkozik velem, csak vagyunk egymás mellett...nem tölt velem aktív időt együtt. Én emiatt mostanra teljesen elkedvtelenedtem, és már mosolyogni vagy nevetni is nehezemre esik, nem vagyok boldog, nem szeretem az életemet. Tegnap észrevette, hogy most már nagyon nem jó ez így nekem, és beszéltünk is erről. Azóta a tenyerén hordoz, de én ugyanúgy szomorú és kedvetlen vagyok. Vissza fog jönni még a lelkesedésem? Szeretem őt, nem tudnék nélküle élni! De mégsem vagyok boldog.

23/N


2016. ápr. 20. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is 23 vagyok, mi 2 éve vagyunk együtt és mi is eljutottunk erre a szintre.

Átestem azon az időszakon amikor csak azon járt az agyam, hogy mit kéne tennem, hogyan hozhatnám helyre, vagy hogyan szakítsak vele. Teljesen tanácstalan voltam.

Jelenleg semleges minden, nem túlzottan érdekel, hogy nem törődik velem, néha vannak napok amikor kicsit megérint a dolog, de úgy összességében rájöttem, hogy élnem kell az életemet ezzel a kapcsolattal vagy anélkül.

Ha nem vagy boldog, de valóban szereted, akkor keress olyan dolgot ami azzá tudna tenni, vagy próbáljátok ezt rendezni, mert a boldogtalanságnak mindig szakítás a vége.

2016. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ha te is keresnél magadnak valami hobbit.

A felvázolt szituáció tipikus. Egymás nyakára nőtök, ellaposodik a kapcsolat és nem vagytok képesek kimászni belőle.. Bumm, szakítás.


Az már félsiker, hogy a barátod vette az adást. Te is kellesz hozzá, innentől ez rajtad múlik. És igen, van amikor erőltetni kell a dolgot.

El akar menni vele kirándulni? Te is ezt akarod igazából, de semmi kedved hozzá. Bizony akkor jó képet vágsz, elmentek együtt és majd megjön a kedved közben.. Még egy pár ilyen és visszajön a láng, már nem csak megjátszod, hogy van kedved elmenni, hanem tényleg van kedved elmenni..aztán már te szervezed a programot, mert újra boldog vagy és minőségi időt szeretnél vele, stb.


Egy kapcsolat életben tartása piszok nehéz feladat. Az pedig szerintem kifejezetten rossz hozzáállás, hogy nem tudnál élni nélkül. Szerintem amíg valaki így érzi, addig nem teljes az élete. A saját élete. Ezért írtam, hogy keress hobbit! Találd meg magadat, találd ki mit szeretsz, légy boldog magadtól..ne mástól. Ő legyen a kiegészítés, de ne az egyedüli ok a boldogságra.


Nagyon szeretem a páromat, most veszünk közösen lakást, együtt akarjuk leélni az életünket..de ha valaki megkérdezi, hogy tudnék-e élni nélküle, akkor a válaszom az lenne, hogy igen. Tudnék nélküle élni, nélküle is megtalálnám a boldogságomat, még ha nem is azonnal persze.. Más kérdés, hogy nem akarom. Őt választottam, őszintén szeretem. A társam, a barátom, a szerelmem.


Légy teljes nélküle is és ha menteni akarod a kapcsolatot, akkor tegyél érte. Ő megtette az első lépést, most rajtad a sor..akkor is ha abban a pillanatban nincs kedved.


27N

2016. ápr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt a személyt akarod visszahozni akibe beleszerettél, lehet, hogy túlzottan kompenzálni akar, ahogy írtad, hogy a tenyerén hordoz, ezis egy lehetséges oka annak, hogy nem jön vissza a kedved nem látok igazából a kapcsodba.
2016. ápr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért ebbe az aktív szerepbe ahol egyfolytában veled foglalkozik, bele lehet unni! És nem azért, mert nem szeretne, hanem azért mert ez egy teher/megfelelés még ha a szó nem is rossz értelmében.

Nagyon jó dolog mindkét félnek törődni egymással, de nem lehet ezt elhúzni évekig, kicsit kell a pihenés,nyugi is. Aztán ha szeretitek egymást még hosszabb távon is, akkor ez újra fellángolhat. De azt elvárni, hogy most már így fog veled törődni addig amíg meg nem halsz...hát nah, nem kis kérés.

2016. ápr. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!