Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenyúltak a táskámba, de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenyúltak a táskámba, de ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy tabletem amit magammal hordok a táskámban. A barátom is szokta használni ha beülünk valahová. Netezik, híreket olvas rajta. Eleinte elkérte de most már magától kiveszi a táskámból. Ma a nővére is velünk volt, míg én elugrottam egy újságért addig kivették a táskámból az tabletet. A gyanúm az hogy a barátom szólt a nővérének hogy vegye ki mert mellette lévő széken hagytam a táskám. Nekem ez kicsit sok. Én soha nem nyúlnék a táskájába, sőt még a barátom kocsi kulcsa se volt a kezembe.
2016. ápr. 21. 01:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire nem bízol meg benne és nem gondolod komolyan, miért vagy vele?
2016. ápr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem bízok meg benne de a nővére ne nyúljon a táskámba amég én sem nyúlok az ővébe.
2016. ápr. 21. 01:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Az a cink, ha családod része is lehet egyszer a baráti nővére. Lehet ő már igy érzi.
2016. ápr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem normális. Nekem is sok lenne. Nem kell egymás táskájába nyúlkálni.
2016. ápr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetõ illemszabály lenne.
2016. ápr. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És az hogy jött le neked, hogy nem a barátod, hanem a nővére volt a tettes?
2016. ápr. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar, ha a barátom belenyúl a táskámba, vagy használja a dolgaim. ha a testvére, vagy bárki más idegen tenné, az zavarna.
2016. ápr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ebben az egészben egyetlen hiba van.


> A gyanúm az hogy


Ez. Hogy zavar, és nem megkérdezed őt, nem neki szólsz, hanem itt kezdesz el kérdéseket kiírni. Javaslom, hogy kommunikáljatok. Amúgy felesleges azzal foglalkozni, hogy ez normális vagy sem. HA nektek az, akkor az.

2016. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:

Én utálom, ha a cuccaim között matatnak, biztos rászóltam volna, hogy amúgy, ha elkéred, szívesen odaadtam volna!

Még ha a barátod nyúl bele, ok, bár én azt sem szeretem, mert én se turkálok az ő dolgai között. De mindenki más ne másszon már bele a cuccaidba.

2016. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus bolhából elefántot dolog...
2016. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!