Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenyúltak a táskámba, de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenyúltak a táskámba, de ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy tabletem amit magammal hordok a táskámban. A barátom is szokta használni ha beülünk valahová. Netezik, híreket olvas rajta. Eleinte elkérte de most már magától kiveszi a táskámból. Ma a nővére is velünk volt, míg én elugrottam egy újságért addig kivették a táskámból az tabletet. A gyanúm az hogy a barátom szólt a nővérének hogy vegye ki mert mellette lévő széken hagytam a táskám. Nekem ez kicsit sok. Én soha nem nyúlnék a táskájába, sőt még a barátom kocsi kulcsa se volt a kezembe.
2016. ápr. 21. 01:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar, akkor ennek az a megoldása, hogy ezt megmondod a barátodnak, hogy nem szereted, ha ő vagy a nővére belenyúl a táskádba. Alapvető lenne, hogy legalább megkérdezi előtte, hogy kivehetem-e a tabletet. De mondd meg neki, mert lehet, nem is gondolja, hogy ez téged zavar.
2016. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál ott és nem láttad, akkor mégis honnan a halálból tudod, hogy a nővére vette ki? Mi van, ha a barátod volt és csak együtt használták?
2016. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy a nővére volt? Ha nem láttad, akkor nem nagyon lehet tudni sem. Felesleges hiszti... Eltűnt valamid? Ha nekiállsz ezen hisztizni akkor is ezt fogják kérdezni és te jössz ki cikin ebből.

A pasid miért zavar hogy belenyúl? Ez bizalomhiány vagy olyasmi van nálad amit nem akarsz hogy meglásson. Gondolom nem túrja át az egészet... Máskülönben nem zavarna. Ha elolvasná a leveleid vagy a pénztárcádba nyúlkálna, az valóban más, de hogy csak kivesz valamit turkálás nélkül, amit eddig is használt, az semmi. Nem kéne hogy zavarjon. A tesója tette volna akkor oké ne tegye ( egyszer elvileg rokonok lesztek) de a pasiddal fogsz együtt élni. Ha ez már most zavar az nem jó jel, mondd el neki, hogy kérje el akkor... Ennél egyszerűbb nincs, de az le fog neki jönni, hogy okkal nem engeded hogy belenyúljon.

Az én barátom folyton odaadja a cuccait, hogy tegyem el, vezessem az autót stb. és ha kell neki a kulcsot pl a táskámból.

2016. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mert egy nagy asztalnál ültünk és biztosra veszem hogy nem állt fel a barátom csak szólt a nővérének hogy vegye ki. Én nem turkálók a dolgaik között, neki is van tabletje de eddig egyszer használtam és úgy hogy elkértem. Az zavar hogy a nővére nyúlt bele a táskámba, ha én tettem volna balhé lett volna. Én vagyok a hibás mert nem vittem magammal a táskám.
2016. ápr. 21. 13:58
 15/16 anonim ***** válasza:

#14: még egyszer elmondom: az itt a baj, hogy nem neki mondtad, nem őt kérdezted meg. Nem tudod, hogy mi történt, és elkezdtél kombinálni, neki meg valószínűleg fogalma sincs róla, hogy valami bajod van a dologgal, sőt, minden bizonnyal meg sem fordult a fejében, hogy ez neked probléma lehet, mert NEM MONDOD EL NEKI.


Ha több eszed van egy marék szárított lepkénél, akkor megkérdezed tőle, hogy mi történt, aztán megkéred szépen, hogy csak ő nyúljon a táskádba. És el van rendezve.

2016. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bocs én így utólag is válaszolnék, még akkor is, ha ez már egy hat évvel ezelőtti kérdés. Kérdező!: Szerintem azzal nem is lett volna anno baj azzal, hogy kivette a táskádból ugye a tabletet. Viszont azzal igen, hogy a megkérdezésed nélkül engedte meg másoknak is, hogy nyúlkáljanak a táskádban. Utolsó:! Neked így utólag is azt mondom, hogy helyes az elgondolásod, hogy meg kell mondani, ha ez zavaró viszont ő meg ezt könnyen veheti utána sértésnek ("egy pár vagyunk") ("egy család vagyunk") alapon, ha meg ezért rászólsz. Tehát előfordul, hogy egyik véglet sem éppen jó.


/F/

2019. máj. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!