Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Születésnapra mit írnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születésnapra mit írnátok a párotoknak egy képeslapra?

Figyelt kérdés

A páromnak most lesz a 27. születésnapja, és szeretnék vmit írni neki képeslapra, valami személyeset, melyben elmondom a jókívánságaimat, illetve h mennyire szeretem:)

van vkinek vmi jó ötlete?:)

csak normális válaszokat kérek,köszi;)!!!

19L


2010. ápr. 6. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
háát, nemtudom mennyire tudunk személyeset írni, egyikőtöket sem ismerünl
2010. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de az elég szomorú, ha nem tudsz mit ráírni. :S Egyébként nem tudom mióta vagytok együtt, de vmi olyasmit is lehetne, hogy legalább ennyi évig maradjunk együtt... (?)
2010. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

jó nagy betükkel írd:


Sunázz meg!

2010. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Olyan fiatal vagy, mint reményeid, olyan öreg, mint a kétségeid. Olyan fiatal, mint önbizalmad, olyan öreg, mint félelmeid. Fiatal, mint a hited, öreg, mint a csüggedésed."
2010. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen bocsi, nem tudok mit kitalálni igy hogy egyikötöket sem ismerem. Max vlmi imádom hogy ... vagy. Remélem a kapcsolatunk örökké fog tartani, ugy gondolom semmi sem állhat közénk. Remélem jövőre is + 100 évig iylen jóban leszünk mint most. Nem tudok mit kitalálni igy... sorry
2010. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nielindi ***** válasza:
24%
szurhatnád a fosómat!!!
2010. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ebből a szövegből szoktam csemegézni!


http://www.youtube.com/watch?v=umTldeZzPqU

2010. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szerintem írd rá azt hogy terhes vagy
2010. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
22:22 - ez nagyon tetszik:) köszönöm,meg annak akik normálisan válaszoltak!!
2010. ápr. 6. 22:37
 10/11 anonim ***** válasza:

22:22 vagyok. Most néztem, hogy amit linket küldtem ott csak a dal fele van feltöltve, és a végén a "csattanó" lemaradt.

Ím a teljes verzió:


http://www.youtube.com/watch?v=cKgBuADVj4o&NR=1

2010. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!