Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még ennek így értelme? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ennek így értelme? Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt a barátnőmmel de az utóbbi 2-3 hónapban nagyon sokat veszekszünk így megromlott a kapcsolatunk és azt mondja hogy másképp szeret már de még szerelmes de ha nem veszekednénk tudna megint újra ugyanúgy szeretni. Én rengeteg mindent megtettem azóta hogy javuljon a kapcsolatunk de ő meg semmit egyszerűen csak generálja a vitákat és az egész hetet elprogramozza másokkal még a hétvégére is haza megy aludni.

nagyon meguntam már ezt a hajszát azért hogy jó legyen a kapcsolatunk és elegem is van már az egészből. Újabban meg az anyja is hívja hogy aludjon otthon vele hétközben meg végig barátnőzik. 22/F


2016. ápr. 22. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
kell ő neked?...
2016. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi értelme lenne már ennek, hogy alig találkoztok, de akkor is veszekedtek? Szerintem te is tudod, hogy semmi...

Lehet, hogy csak azért "biztat", mert nem akar teljesen egyedül maradni, de még nincs új pasi a láthatáron. Bár az is lehet, hogy már van, csak még nem biztos a dolgában.

Zárd le az életednek ezt a fejezetét, és kezdj újat.

2016. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!