Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy döntenétek? Melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy döntenétek? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Az exemmel szakítottunk két hónapja,mert állandóan féltékenykedett,persze ok nélkül,nagyon nehéz időszak volt,megjelent egy másik srác,beleestem,találkozgattunk,de aztán valamiért csak visszamentem az exemhez,hátha újra jó lesz minden,de nem... nem tudom.miért vagyok vele,eszembe jut milyen jó volt,amikor még minden rendben volt,de az is,hogy a szex borzasztó,néha alig vártam már,hogy hazamenjen...ilyenkor a másik pasin agyaltam,de félek lépni,nem tudom lenne e jövőnk..vele nagyon jól érzem magam,jó a szex,de valamiért nem tudok kilépni ebből a kapcsolatból és elengedni az exem,ha mással látnám megvesznék,viszont egyáltalán nem hiányzik mostanában,a sok veszekedés és rossz szex miatt..attól félek mi lesz,ha rosszul döntök.. hiába döntöm el,hogy mától az újra figyelek,meglátom és vége..

Ugyanez az újjal..elhatározom,hogy nem foglalkozok vele,aztán felhív és az egekben járok attól,hogy valakinek ilyen tervei vannak velem,talán az is hiányzott az exemből,hogy én szerettem volna már tovább lépni a kapcsolatban,ő meg halogatott mindent.


2016. márc. 17. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha pénzfeldobással döntenêl? :D
2016. márc. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az újat!

Ha az exeddel összeillenétek, sose került volna képbe.

Felé is vannak még érzelmek, de el fog múlni, ezek már csak pár emlék miatt támadnak fel.

És ugye a szex is pocsék...


Az újjal tölts több időt, legyenek közös programok, kellemes élmények, és hamar kitölti a gondolataid teljesen.

2016. márc. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor döntesz rosszul, ha a régivel maradsz. Önmagukban a szép emlékek nem elegek egy párkapcsolat fenntartásához- ezt láthatod saját példádon is. Az új pasival még van remény a boldog befejezésre, a régi az már rég eldőlt. Legyen erőd változtatni. Szakíts végleg a régivel, ne találkozgassatok, ne beszélgess vele, az újjal meg legyél együtt, teljes egészében, és idővel elfelejted az exet is.
2016. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A régit semmiképp se, viszont én az újat is hanyagolnám egy időre.
2016. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Érdekes,hogy mindenki az újra szavaz,miért? :)

Én sajnos akkora bolond vagyok,hogy mindkettőre van érvem...a régivel az emlékek és az érzés,amit lehet senki mellett nem fogok ezután,az új most is hívott közös programra,nem tud arról,hogy kinlódtunk az exxel.

De tényleg annyira meg akar hódítani,de vannak nehézségek,messze lakik,a munkája miatt nem is tudnánk annyit együtt lenni.

Néha én is azt érzem egyedül jobb lenne,de úgy meg annyira befordulok...akármelyikkel vagyok,a másikon agyalok,hogy lehet boldog tudnék lenni az újjal,de mivan ha nem :(

Az exem miért nem tudom elengedni a lelki dolgok miatt? Más is volt ezzel így?,

2016. márc. 17. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!