Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha új barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha új barátnőtök megacuki kisfiúnak hívna?

Figyelt kérdés
Egy hpnapja vagyok egy nővel. Nagyon szeret szex is baromi jó csak valamiért így hív. Kicsit zavar mert 30 évesek vagyunk már
2016. ápr. 22. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs szabály arra, hogy lehet viselkedni egy kor felett vagy miket lehet mondani, szerintem aranyos, örülj neki, hogy van aki ilyet mond neked...
2016. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

xDDD

Oké, én lány vagyok, szóval nem érezhetem át, de szerintem nem érdemes ilyenekkel foglalkozni, csak hülyéskedik.:D

2016. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Attól tartok nem. Mert valóban sokan mondták már hogy ideje felnőnöm
2016. ápr. 22. 19:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és ráadásul óvónő
2016. ápr. 22. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem az első szerelmem "Nyuszkónak" hívott. És szerettem hogy így hív.
2016. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
Hát engem zavarna ferfiként.
2016. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 opened paradise ***** válasza:
100%
Kezd el "édes kicsi vénasszony"-nak hívni.
2016. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!